AKTUALNOŚCI

14 lutego 2017 r.
ZAKOŃCZYLIŚY REKRUTACJĘ DO PROJEKTU

Pragniemy poinformować, iż zakończyliśmy rekrutację do projektu „Lubelskie + NEET = POWER” realizowanego w ramach Priorytetu I. "Osoby młode na rynku pracy", Działania 1.2. "Wsparcie osób młodych pozostających bez pracy na regionalnym rynku pracy”, Poddziałania 1.2.2. Wsparcie udzielane z Inicjatywy na rzecz zatrudnienia ludzi młodych Programu Operacyjnego Wiedza i Edukacja.

W ramach oferowanego wsparcia osoby zakwalifikowane do projektu mogły skorzystać z Indywidualnego Doradztwa Zawodowego, Poradnictwa grupowego, szkoleń oraz Pośrednictwa Pracy poprzedzającego realizację staży zawodowych.

Utworzono 10 grup szkoleniowych:

  • 3 grupy o tematyce „Specjalista ds. funduszy UE”: 1/SDUE/LNP, 3/SDUE/LNP, 7/SDUE/LNP,
  • 2 grupy w zakresie „Sprzedawca”: 2/S/LNP, 6/S/LNP,
  • 2 grypy o tematyce  „Programowanie komputerowe”: 4/P/LNP, 8/P/LNP,
  • 2 grupy o tematyce „Monter OZE”: 5/MOZE/LNP, 10/MOZE/LNP,
  • 1 grupa o tematyce „Kucharz”: 9/K/LNP.

Jesteśmy miło zaskoczeni faktem, że projekt cieszył się tak dużym zainteresowaniem. Aktualnie, grupy które rozpoczęły udział w projekcie jako pierwsze, kończą  realizację staży, a dla kolejnych grup szkoleniowych realizowane są  wszystkie formy wsparcia.

Dołożyliśmy wszelkich starań, by jakość świadczonych przez nas usług była na najwyższym poziomie. Otrzymaliśmy wiele ciepłych słów i pochwał za co serdecznie dziękujemy, a wszelkie sugestie z Państwa strony pozwolą nam na doskonalenie świadczonych usług.


6 stycznia 2017 r.
HARMONOGRAMY REALIZACJI WSPARCIA

Przypominamy, iż w zakładce DO POBRANIA dostępne są wszystkie aktualne harmonogramy wsparcia realizowanego w ramach projektu.


20 grudnia 2016 r.
WESOŁYCH ŚWIĄT!!!


15 grudnia 2016 r.
WYBÓR POŚREDNIKÓW PRACY

Serdecznie zapraszamy do składania ofert na świadczenie usług pośrednictwa pracy. Szczegóły dotyczące zasad składania ofert można znaleźć TUTAJ. Wersja edytowalna załączników znajduje się TUTAJ.


13 grudnia 2016 r.
WYBÓR DOSTAWCY USŁUG CATERINGOWYCH

Serdecznie zapraszamy do składania ofert na świadczenie usług cateringowych. Szczegóły dotyczące zasad składania ofert można znaleźć TUTAJ. Wersja edytowalna załączników znajduje się TUTAJ.


21 listopada 2016 r.
WYBÓR DOSTAWCY USŁUG CATERINGOWYCH

Serdecznie zapraszamy do składania ofert na świadczenie usług cateringowych. Szczegóły dotyczące zasad składania ofert można znaleźć TUTAJ. Wersja edytowalna załączników znajduje się TUTAJ.


21 listopada 2016 r.
WYBÓR SAL SZKOLENIOWYCH

Serdecznie zapraszamy do składania ofert na świadczenie usług wynajmu sal szkoleniowych. Szczegóły dotyczące zasad składania ofert można znaleźć TUTAJ. Wersja edytowalna załączników znajduje się TUTAJ.


31 października 2016 r.
WYBÓR DORADCÓW ZAWODOWYCH

Serdecznie zapraszamy do składania ofert na na osobiste przeprowadzenie usług grupowego doradztwa zawodowego. Szczegóły dotyczące zasad składania ofert można znaleźć TUTAJWersja edytowalna załączników TUTAJ.


31 października 2016 r.
WYBÓR SAL SZKOLENIOWYCH

Serdecznie zapraszamy do składania ofert na świadczenie usług wynajmu sal szkoleniowych. Szczegóły dotyczące zasad składania ofert można znaleźć TUTAJ. Wersja edytowalna załączników TUTAJ.


31 października 2016 r.
WYBÓR DORADCÓW ZAWODOWYCH

Serdecznie zapraszamy do składania ofert na osobiste przeprowadzenie usług indywidualnego doradztwa zawodowego. Szczegóły dotyczące zasad składania ofert można znaleźć TUTAJ. Wersja edytowalna załączników TUTAJ.


14 października 2016 r.
INFORMACJA DLA PRACODAWCÓW

Serdecznie zachęcamy wszystkich Pracodawców do zgłaszania w Biurze Projektu zapotrzebowania na stażystów. Przed podjęciem decyzji odnośnie wyboru odpowiedniej osoby będziecie mieli Państwo możliwość zapoznania się z życiorysami zawodowymi Kandydatów i Kandydatek oraz spotkania się z nimi osobiście. Pragniemy podkreślić, iż do naszego projektu trafiają osoby niezwykle zmotywowane do podjęcia zatrudnienia, które w ramach wsparcia projektowego zostają wyposażone w profesjonalną wiedzę i umiejętności pożądane na rynku pracy. Stażyści będą pracowali w Państwa Firmie aż 3 miesiące, a Państwo w tym czasie nie będziecie ponosić żadnych kosztów związanych z ich zatrudnieniem.

Szczegółowe informacje można uzyskać pod numerem telefonu:  503 391 323. Zapraszamy do kontaktu!


21 września 2016 r.
Z ŻYCIA PROJEKTU

Z przyjemnością informujemy, iż w ramach projektu „Lubelskie + NEET = POWER” rozpoczynamy Pośrednictwo Pracy dla Uczestników szkolenia „Specjalista ds. funduszy UE” gr. 3/SDUE/LNP. Uczestnicy zdobędą wiedzę z zakresu pozyskiwania ofert prac, aktualnej sytuacji i przewidywanych zmianach na lokalnym rynku pracy, inicjowanie i organizowanie kontaktów Uczestników z potencjalnymi pracodawcami. Pośrednictwo będzie prowadzone we wrześniu i paździeniku.


20 września 2016 r.
Z ŻYCIA PROJEKTU

Z przyjemnością informujemy, iż 28 września 2016, rozpoczyna się szkolenie zawodowe „Programowanie komputerowe” realizowane w ramach projektu „Lubelskie + NEET = POWER”. Uczestnicy wezmą udział w 96 godzinnym szkoleniu zawodowym, które przygotuje ich do trzymiesięcznego stażu zgodnego z tematyką szkolenia. Uczestnicy szkoleń zawodowych zostaną objęci również wsparciem pośrednika pracy. Szczegółowy harmonogram szkolenia można znaleźć TUTAJ.


12 września 2016 r.
Z ŻYCIA PROJEKTU

Z przyjemnością informujemy, iż w ramach projektu „Lubelskie + NEET = POWER” rozpoczynamy Grupowe Poradnictwo Zawodowe dla uczestników czwartej grupy, II edycji projektu. Uczestnicy przed szkoleniem zawodowym zdobędą wiedzę na temat rynku pracy, technik poszukiwania pracy, sporządzania dokumentów aplikacyjnych, barier osób bezrobotnych na rynku pracy oraz autoprezentacji. Doradztwo będzie prowadzone we wrześniu, po jego zakończeniu uczestnicy wezmą udział w szkoleniu zawodowym „Programowanie komputerowe”.


28 sierpnia 2016 r.
Z ŻYCIA PROJEKTU

Z przyjemnością informujemy, iż w ramach projektu „Lubelskie + NEET = POWER” rozpoczynamy Indywidualne Poradnictwo Zawodowe dla uczestników czwartej grupy, II edycji projektu. Uczestnicy przed szkoleniem zawodowym zdobędą wiedzę na temat rynku pracy, określą swoje potrzeby i oczekiwania co do przyszłej pracy a także wraz z kadrą Doradców zawodowych stworzą Indywidualny Plan Działania. Doradztwo będzie prowadzone w sierpniu i wrześniu, po jego zakończeniu uczestnicy przystąpią do Grupowego Poradnictwa Zawodowego.


22 sierpnia 2016 r.
HARMONOGRAM SZKOLENIA

Z przyjemnością informujemy, iż 29 sierpnia 2016, rozpoczyna się szkolenie zawodowe „Specjalista ds. funduszy UE” realizowane w ramach projektu „Lubelskie + NEET = POWER”. Uczestnicy wezmą udział w 96 godzinnym szkoleniu zawodowym, które przygotuje ich do trzymiesięcznego stażu zgodnego z tematyką szkolenia. Uczestnicy szkoleń zawodowych zostaną objęci również wsparciem pośrednika pracy. Szczegółowy program szkolenia można znaleźć TUTAJ.


10 sierpnia 2016 r.
Z ŻYCIA PROJEKTU

Z przyjemnością informujemy, iż w ramach projektu „Lubelskie + NEET = POWER” rozpoczynamy Grupowe Poradnictwo Zawodowe dla uczestników II edycji projektu. Uczestnicy przed szkoleniem zawodowym zdobędą wiedzę na temat rynku pracy, technik poszukiwania pracy, sporządzania dokumentów aplikacyjnych, barier osób bezrobotnych na rynku pracy oraz autoprezentacji. Doradztwo będzie prowadzone w czerwcu, po jego zakończeniu uczestnicy wezmą udział w szkoleniu zawodowym „Specjalista ds. funduszy UE”.


25 lipca 2016 r.
Z ŻYCIA PROJEKTU

Z przyjemnością informujemy, iż w ramach projektu „Lubelskie + NEET = POWER” rozpoczynamy Indywidualne Poradnictwo Zawodowe dla uczestników II edycji projektu. Uczestnicy przed szkoleniem zawodowym zdobędą wiedzę na temat rynku pracy, określą swoje potrzeby i oczekiwania co do przyszłej pracy a także wraz z kadrą Doradców zawodowych stworzą Indywidualny Plan Działania. Doradztwo będzie prowadzone w maju i czerwcu, po jego zakończeniu uczestnicy przystąpią do Grupowego Poradnictwa Zawodowego.


14 lipca 2016 r.
HARMONOGRAM SZKOLENIA

Z przyjemnością informujemy, iż 19 lipca 2016, rozpoczyna się szkolenie zawodowe „Sprzedawca” realizowane w ramach projektu „Lubelskie + NEET = POWER”. Uczestnicy wezmą udział w 96 godzinnym szkoleniu zawodowym, które przygotuje ich do trzymiesięcznego stażu zgodnego z tematyką szkolenia. Uczestnicy szkoleń zawodowych zostaną objęci również wsparciem pośrednika pracy. Szczegółowy program szkolenia można znaleźć TUTAJ.


6 lipca 2016 r.
Z ŻYCIA PROJEKTU

Z przyjemnością informujemy, iż w ramach projektu „Lubelskie + NEET = POWER” kontynuujemy Pośrednictwo Pracy dla Uczestników szkolenia „Specjalista ds. funduszy UE” oraz rozpoczynamy dla Uczestników szkolenia „Sprzedawca”. Uczestnicy zdobędą wiedzę z zakresu pozyskiwania ofert prac, aktualnej sytuacji i przewidywanych zmianach na lokalnym rynku pracy, inicjowanie i organizowanie kontaktów Uczestników z potencjalnymi pracodawcami. Pośrednictwo będzie nadal prowadzone w lipcu i sierpniu.


30 czerwca 2016 r.
WYBÓR USŁUGODAWCY EGZAMINÓW ZAWODOWYCH

Serdecznie zapraszamy do składania ofert na świadczenie usługi przeprowadzenia egzaminów zawodowych dla uczestników/ uczestniczek projektu. Szczegóły dotyczące zasad składania ofert można znaleźć TUTAJ.


24 czerwca 2016 r.
Z ŻYCIA PROJEKTU

Z przyjemnością informujemy, iż w ramach projektu „Lubelskie + NEET = POWER” rozpoczynamy Pośrednictwo Pracy dla Uczestników szkolenia „Specjalista ds. funduszy UE”. Uczestnicy zdobędą wiedzę z zakresu pozyskiwania ofert prac, aktualnej sytuacji i przewidywanych zmianach na lokalnym rynku pracy, inicjowanie i organizowanie kontaktów Uczestników z potencjalnymi pracodawcami. Pośrednictwo będzie prowadzone w czerwcu i lipcu.


23 czerwca 2016 r.
Z ŻYCIA PROJEKTU

Z przyjemnością informujemy, iż w ramach projektu „Lubelskie + NEET = POWER” rozpoczynamy Grupowe Poradnictwo Zawodowe dla drugiej grupy uczestników I edycji projektu. Uczestnicy przed szkoleniem zawodowym zdobędą wiedzę na temat rynku pracy, technik poszukiwania pracy, sporządzania dokumentów aplikacyjnych, barier osób bezrobotnych na rynku pracy oraz autoprezentacji. Doradztwo będzie prowadzone w lipcu, po jego zakończeniu uczestnicy wezmą udział w szkoleniu zawodowym „Sprzedawca”.


17 czerwca 2016 r.
Z ŻYCIA PROJEKTU

Z przyjemnością informujemy, iż 20 czerwca 2016, rozpoczyna się szkolenie zawodowe „Specjalista ds. funduszy UE” realizowane w ramach projektu „Lubelskie + NEET = POWER”. Uczestnicy wezmą udział w 96 godzinnym szkoleniu zawodowym, które przygotuje ich do trzymiesięcznego stażu zgodnego z tematyką szkolenia. Uczestnicy szkoleń zawodowych zostaną objęci również wsparciem pośrednika pracy. Szczegółowy program szkolenia można znaleźć TUTAJ.


10 czerwca 2016 r.
WYBÓR DOSTAWCY CATERINGU

Serdecznie zapraszamy do składania ofert na świadczenie usługi cateringu. Szczegóły dotyczące zasad składania ofert można znaleźć TUTAJ.


3 czerwca 2016 r.
Z ŻYCIA PROJEKTU

Z przyjemnością informujemy, iż w ramach projektu „Lubelskie + NEET = POWER” rozpoczynamy Grupowe Poradnictwo Zawodowe dla uczestników I edycji projektu. Uczestnicy przed szkoleniem zawodowym zdobędą wiedzę na temat rynku pracy, technik poszukiwania pracy, sporządzania dokumentów aplikacyjnych, barier osób bezrobotnych na rynku pracy oraz autoprezentacji. Doradztwo będzie prowadzone w czerwcu, po jego zakończeniu uczestnicy wezmą udział w szkoleniu zawodowym „Specjalista ds. funduszy UE”.


24 maja 2016 r.
Z ŻYCIA PROJEKTU

Z przyjemnością informujemy, iż w ramach projektu „Lubelskie + NEET = POWER” rozpoczynamy Indywidualne Poradnictwo Zawodowe dla uczestników I edycji projektu. Uczestnicy przed szkoleniem zawodowym zdobędą wiedzę na temat rynku pracy, określą swoje potrzeby i oczekiwania co do przyszłej pracy a także wraz z kadrą Doradców zawodowych stworzą Indywidualny Plan Działania. Doradztwo będzie prowadzone w maju i czerwcu, po jego zakończeniu uczestnicy przystąpią do Grupowego Poradnictwa Zawodowego.


17 maja 2016 r.
WYBÓR DORADCÓW ZAWODOWYCH

Serdecznie zapraszamy do składania ofert na na osobiste przeprowadzenie usług grupowego doradztwa zawodowego. Szczegóły dotyczące zasad składania ofert można znaleźć TUTAJ.


17 maja 2016 r.
WYBÓR POŚREDNIKÓW PRACY

Serdecznie zapraszamy do składania ofert na osobiste przeprowadzenie usług pośrednictwa pracy. Szczegóły dotyczące zasad składania ofert można znaleźć TUTAJ.


16 maja 2016 r.
WYBÓR SAL SZKOLENIOWYCH

Serdecznie zapraszamy do składania ofert na świadczenie usług wynajmu sal szkoleniowych. Szczegóły dotyczące zasad składania ofert można znaleźć TUTAJ.


16 maja 2016 r.
WYBÓR DORADCÓW ZAWODOWYCH

Serdecznie zapraszamy do składania ofert na osobiste przeprowadzenie usług indywidualnego doradztwa zawodowego. Szczegóły dotyczące zasad składania ofert można znaleźć TUTAJ.


29 kwietnia 2016 r.
REKRUTACJA DO PROJEKTU

Centrum Szkoleń i Innowacji serdecznie zaprasza do udziału w projekcie Lubelskie + NEET = POWER. Rekrutacja rusza już w maju! Dokumenty zgłoszeniowe będą dostępne wkrótce na stronie www projektu i w Biurze Projektu przy Alejach Racławickich 8/18 w Lublinie. Biuro czynne jest od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00-16:00.