AKTUALNOŚCI

30 maja 2017 r.
ZAPROSZENIE DO ZŁOŻENIA OFERTY NA WYNAJEM SAL

Serdecznie zapraszamy do składania ofert na świadczenie usług wynajmu sal w Mieście Zielona Góra. Szczegóły dotyczące zasad składania ofert można znaleźć TUTAJ. Wersja edytowalna załączników znajduje się TUTAJ.


22 lutego 2017 r.

Z ŻYCIA PROJEKTU

Miło nam poinformować, iż kolejna grupa uczestników projektu pomyślnie ukończyła kurs pracownika obsługi biurowej. 18.02 br. trzynaście osób (cała grupa) pozytywnie zdało egzamin zewnętrzny. Obecnie uczestnicy tej części projektu spotykają  się z pośrednikiem pracy – sami również aktywnie poszukują miejsc odbywania stażu zawodowego.

Działania projektu „Aktywizacja z POWERem” przebiegają w ostatnich tygodniach bardzo intensywnie. Aktualnie z aktywnego wsparcia projektowego korzystają równocześnie cztery grupy na terenie województwa lubuskiego:

- Zielona Góra:

a) grupa objęta szkoleniem z zakresu obsługi biurowej zakończyła pomyślnie szkolenie zawodowe, przygotowuje się do rozpoczęcia stażu

b) grupa objęta szkoleniem z zakresu grafiki komputerowej: kończy się etap ustalania indywidualnych planów działania, w najbliższych dniach rozpocznie się szkolenie.

- Żary: w bieżącym tygodniu kończy się kurs pracownika  obsługi biurowej.

- Miodnica:  minął  półmetek kursu z zakresu obsługi ruchu turystycznego.


31 stycznia 2017 r.
INFORMACJA O WYNIKU POSTĘPOWANIA

Informujemy, iż postępowanie z dnia 16 stycznia 2017 r. dotyczące wyboru dostawcy usług szkoleniowych w ramach projektu "Aktywizacja z POWERem" zostało rozstrzygnięte. Wybrany został nastepujący Wykonawca: VIVID Consulting Sp. z o.o.


23 stycznia 2017 r.
ZAPROSZENIE DO ZŁOŻENIA OFERTY NA USŁUGĘ CATERINGOWĄ

Serdecznie zapraszamy do składania ofert na świadczenie usługi cateringowej na teranie powiatu żagańskiego. Szczegóły dotyczące zasad składania ofert można znaleźć TUTAJ. Wersja edytowalna załączników znajduje się TUTAJ.


23 stycznia 2017 r.
ZAPROSZENIE DO ZŁOŻENIA OFERTY NA USŁUGĘ CATERINGOWĄ

Serdecznie zapraszamy do składania ofert na świadczenie usługi cateringowej na teranie miasta Zielona Góra. Szczegóły dotyczące zasad składania ofert można znaleźć TUTAJ. Wersja edytowalna załączników znajduje się TUTAJ.


19 stycznia 2017 r.
ZAPROSZENIE DO ZŁOŻENIA OFERTY NA USŁUGĘ CATERINGOWĄ

Serdecznie zapraszamy do składania ofert na świadczenie usługi cateringowej na teranie miasta Żary. Szczegóły dotyczące zasad składania ofert można znaleźć TUTAJ. Wersja edytowalna załączników znaduje się TUTAJ.


16 stycznia 2017 r.
ZAPROSZENIE DO ZŁOŻENIA OFERTY NA REALIZACJĘ SZKOLEŃ ZAWODOWYCH

Serdecznie zapraszamy do składania ofert na świadczenie usług realizacji szkoleń zawodowych. Szczegóły dotyczące zasad składania ofert można znaleźć TUTAJ. Wersja edytowalna załączników znajduje się TUTAJ.


28 GRUDNIA 2016 r.
ZAPROSZENIE DO ZŁOŻENIA OFERTY NA WYNAJEM SAL

Serdecznie zapraszamy do składania ofert na świadczenie usług wynajmu sal w powiecie żarskim. Szczegóły dotyczące zasad składania ofert można znaleźć TUTAJ. Wersja edytowalna załączników znajduje się TUTAJ.


20 grudnia 2016 r.
WESOŁYCH ŚWIĄT!!!


12 grudnia 2016 r.
Z ŻYCIA PROJEKTU

Mamy przyjemność poinformować, iż kolejna grupa z sukcesem zakończyła etap rekrutacji i już niebawem w naszym projekcie będą odbywać się spotkania z doradcą zawodowym. W Miodnicy natomiast powstają ciekawe plany działania, rodzą się nowe pomysły na szkolenia i staże.

Zachęcamy tych, którzy jeszcze się nie zdecydowali do uczestnictwa w naszym projekcie. Rekrutacja jeszcze trwa. Wolne miejsca  są. Czekamy na Wasze zgłoszenia!!!

ul. Boh. Westerplatte 9, II piętro, pokój 207
tel. kom.: 786 867 561
e-mail: aktywizacjazpowerem@csi.info.pl

Znajdziesz nas także tutaj: https://www.facebook.com/AktywizacjazPOWERem/


7 grudnia 2016 r.
WYBÓR DORADCÓW ZAWODOWYCH

Serdecznie zapraszamy do składania ofert na świadczenie usług doradztwa zawodowego prowadzonego na potrzeby rekrutacji. Szczegóły dotyczące zasad składania ofert można znaleźć TUTAJ. Wersja edytowalna załączników znajduje się TUTAJ.


10 listopada 2016 r.
WYBÓR DORADCÓW ZAWODOWYCH

Serdecznie zapraszamy do składania ofert na świadczenie usług doradztwa zawodowego. Szczegóły dotyczące zasad składania ofert można znaleźć TUTAJ. Wersja edytowalna załączników znajduje się TUTAJ.


10 listopada 2016 r.
WYBÓR SAL

Serdecznie zapraszamy do składania ofert na świadczenie usług wynajmu sal. Szczegóły dotyczące zasad składania ofert można znaleźć TUTAJ. Wersja edytowalna załączników znajduje się TUTAJ.


17 października 2016 r.
ZACZYNAMY STAŻE

W poniedziałek, 17 września br. rozpoczęły się staże zawodowe. Trzynastu uczestników projektu będzie miało okazję nabyć nowe doświadczenie zawodowe. Dla wielu z nich jest to pierwsza zawodowa przygoda. Staże dobierane były indywidualnie do potrzeb, możliwości i zainteresowań uczestników i uczestniczek. Każdy stażysta/tka będzie mieć wyjątkową okazją na zdobycie nowych umiejętności i kontaktów zawodowych. Staże odbywać się będą w sektorze prywatnym, instytucjach, urzędach oraz organizacjach pozarządowych.

Trzymamy kciuki! Życzymy powodzenia i wielu doświadczeń w miejscach odbywania stażu!!!


14 października 2016 r.
INFORMACJA DLA PRACODAWCÓW

Serdecznie zachęcamy wszystkich Pracodawców do zgłaszania w Biurze Projektu zapotrzebowania na stażystów. Przed podjęciem decyzji odnośnie wyboru odpowiedniej osoby będziecie mieli Państwo możliwość zapoznania się z życiorysami zawodowymi Kandydatów i Kandydatek oraz spotkania się z nimi osobiście. Pragniemy podkreślić, iż do naszego projektu trafiają osoby niezwykle zmotywowane do podjęcia zatrudnienia, które w ramach wsparcia projektowego zostają wyposażone w profesjonalną wiedzę i umiejętności pożądane na rynku pracy. Stażyści będą pracowali w Państwa Firmie aż 3 miesiące, a Państwo w tym czasie nie będziecie ponosić żadnych kosztów związanych z ich zatrudnieniem.

Szczegółowe informacje można uzyskać pod numerem telefonu:  786 867 561. Zapraszamy do kontaktu!


14 października 2016 r.
ZAKOŃCZONE SZKOLENIA PIERWSZEJ GRUPY

Informujemy, iż 28 września 2016 r. pierwsza grupa uczestników projektu „Aktywizacja z POWERem” z powodzeniem ukończyła szkolenia zawodowe „Pracownik obsługi biurowej”.  80-ciogodzinne szkolenie zakończyło się egzaminem zewnętrznym.

Przez ponad miesiąc Uczestnicy i Uczestniczki podnosili wiedzę z zakresu funkcjonowania biura i organizacji pracy biurowej, zdobywali praktyczne umiejętności samodzielnego prowadzenia biura, w tym organizacji pracy dyrektora, prowadzenia dokumentacji biurowej.

Zajęcia prowadzone były w przyjaznej atmosferze, z doświadczonym trenerem, a dowodem na to był komplet uczestników na każdym spotkaniu szkoleniowym. Uczestnicy otrzymali dodatkowo materiały szkoleniowe oraz podręcznik, do którego w każdej chwili mogą wrócić, by odświeżyć wiedzę.

Każda z uczestniczących osób niebawem wykorzysta zdobytą wiedzę… na realizowanych stażach!!!


19 września 2016 r.
WYBÓR WYKONAWCY - EGZAMINY ZEWNĘTRZNE

Serdecznie zapraszamy do składania ofert na realizację usługi zorganizowania i przeprowadzenia egzaminów zewnętrznych w ramach projektu "Aktywizacja z POWERem". Szczegóły dotyczące zasad składania ofert można znaleźć TUTAJ.


25 sierpnia 2016 r.
SZKOLENIA ZAWODOWE CZAS ZACZĄĆ

Z przyjemnością informujemy, iż dzisiaj  pierwsza grupa rozpoczęła szkolenia zawodowe. Uczestnicy i Uczestniczki projektu do końca września wezmą udział w 80- godzinnym szkoleniu zawodowym, które przygotuje ich do trzymiesięcznego stażu zgodnego z tematyką szkolenia, tj. „Pracownik obsługi biurowej”. Grupa w pełnym składzie rozpoczęła dziś zajęcia. Wszyscy w dobrych nastrojach dotarli na miejsce. Życzymy wszystkim owocnej pracy i wielu ciekawych doświadczeń!!!


20 sierpnia 2016 r.
RUSZYŁO POŚREDNICTWO PRACY

Z przyjemnością informujemy, iż w ramach projektu „Aktywizacja z POWERem” w sobotę 20 sierpnia Uczestnicy i Uczestniczki projektu rozpoczęli pierwsze spotkania z pośrednikiem pracy. Uczestnicy i Uczestniczki zdobędą wiedzę z zakresu pozyskiwania ofert prac, aktualnej sytuacji i przewidywanych zmianach na lokalnym rynku pracy, planowane jest także inicjowanie i organizowanie kontaktów Uczestników i Uczestniczek z potencjalnymi pracodawcami.


5 sierpnia 2016 r.
WYBÓR WYKONAWCY SZKOLEŃ ZAWODOWYCH

Serdecznie zapraszamy do składania ofert na realizację szkoleń zawodowych w ramach projektu "Aktywizacja z POWERem". Szczegóły dotyczące zasad składania ofert można znaleźć TUTAJ.


25 lipca 2016 r.
ZAPRASZAMY DO UDZIAŁU W PROJEKCIE

Lubuskie aktywizuje się z POWERem!!!kolejne formularze do nas spływają!!!Nowa grupa powstaje!!! Cieszymy się, że kolejne miasta do nas dołączają!!!Aktywizuje się Krosno Odrzańskie, Gubin, Świebodzin i Nowogród Bobrzański. Dziękujemy za wsparcie wszystkim mediom które nas wspierają. To dzięki wam między innymi tak dużo o nas w regionie słychać. Podziękowania również dla wszystkich instytucji i urzędów, które zaangażowały się w promowanie idei naszego projektu.

Wszystkich niezdecydowanych jeszcze zachęcamy i proponujemy zajrzeć do naszego Biura!!! Mieścimy się na Westerplatte 9, na II piętrze, pokój 207!!! Panuje tu zawsze dobra atmosfera, mamy Powera i multum pomysłów aktywizacyjnych!!!

Zapraszamy!!!


15 lipca 2016 r.
Z ŻYCIA PROJEKTU

Śpieszymy Was poinformować, iż pierwsza grupa z sukcesem zakończyła etap rekrutacji i aktualnie w naszym projekcie trwają spotkania z doradcą zawodowym. Cieszymy się, że postawiliście na siebie i zastanawiacie się nad Waszą zawodową przyszłością. W pocie czoła powstają ciekawe plany działania. Każdy z Was szuka własnej ścieżki...rodzą się fajne pomysły...a niebawem szkolenia...staże...Trzymamy kciuki za naszych zakwalifikowanych już Uczestników projektu i zapraszamy do udziału tych, którzy jeszcze się zastanawiają!!!


28 czerwca 2016 r.
AKCJA-REKRUTACJA TRWA!

Centrum Szkoleń i Innowacji  wciąż w akcji! Formularze nieustannie do nas spływają! Dziękujemy, że jesteście z nami! Od czwartku nasz doradca zawodowy przeprowadza rozmowy rekrutacyjne z naszymi kandydatami, a wszystko po to, by poznać Wasze potrzeby, oczekiwania, a także możliwości związane z przyszłą ścieżką kariery zawodowej.  Jeśli wciąż zastanawiacie się, gdzie jest Wasze miejsce na ziemi, jeśli chcecie coś zmienić w swoim życiu, zajrzyjcie do nas, odwiedźcie, jesteśmy tu dla Was. Ciągły ruch w biurze wyzwala pozytywną energię, którą dzielimy się z Wami. Co chcemy Wam dać? Oferujemy profesjonalne szkolenia, za które otrzymujecie stosowne certyfikaty oraz staże. A wszystko odbywa się w miłej, przyjaznej atmosferze. Rekrutacja wciąż trwa! Czekamy na Wasze zgłoszenia, rozwiejemy wątpliwości, pchniemy do przodu! Jeśli jesteś osobą niepełnosprawną w wieku 15-29 lat, pozostajesz bez zatrudnienia i zamieszkujesz teren województwa lubuskiego to zapraszamy Cię do udziału w projekcie. Ne ponosisz żadnych kosztów. Jedyne co musicie zrobić, to poświęcić trochę czasu, by z nowymi siłami i umiejętnościami wystartować po lepsze jutro.

Zapraszamy do nas do biura, które mieści się na Bohaterów Westerplatte 9, od poniedziałku do piątku od 8.00 do 16.00.


20 czerwca 2016 r.
WYBÓR SAL SZKOLENIOWYCH

Serdecznie zapraszamy do składania ofert na świadczenie usług wynajmu sal szkoleniowych. Szczegóły dotyczące zasad składania ofert można znaleźć TUTAJ.


20 czerwca 2016 r.
WYBÓR DORADCÓW ZAWODOWYCH

Serdecznie zapraszamy do składania ofert na osobiste przeprowadzenie usług poradnictwa zawodowego indywidualnegodla uczestników/uczestniczek projektu. Szczegóły dotyczące zasad składania ofert można znaleźć TUTAJ.


24 maja 2016 r.
WYBÓR DORADCÓW ZAWODOWYCH

Serdecznie zapraszamy do składania ofert na osobiste przeprowadzenie usług indywidualnego doradztwa zawodowego obejmującego przeprowadzenie spotkań z kandydatami na uczestników/uczestniczki projektu. Szczegóły dotyczące zasad składania ofert można znaleźć TUTAJ.


4 maja 2016 r.
REKTUTACJA DO PROJEKTU

Centrum Szkoleń i Innowacji zaprasza serdecznie do udziału w projekcie „Aktywizacja z POWERem”. Rekrutacja rusza już w maju! Jeśli jesteś osobą niepełnosprawną w wieku 15-29 lat, pozostajesz bez zatrudnienia i zamieszkujesz teren województwa lubuskiego to zapraszamy Cię do udziału w projekcie.

Dokumenty zgłoszeniowe będą dostępne wkrótce na stronie www.aktywizacjazpowerem.pl. Zapisy i szczegółowe informacje w Biurze Projektu Centrum Szkoleń i Innowacji, przy ul. Bohaterów Westerplatte 9, lok. 207 (II piętro), 65-034 Zielona Góra. Biuro czynne jest od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00-16:00.