AKTUALNOŚCI

31 stycznia 2017 r

ZAKOŃCZENIE SZKOLENIA ZAWODOWEGO DLA GRUPY VI

Z przyjemnością nformujemy, iż 31 stycznia 2017 r. ostatnia grupa uczestników projektu z powodzeniem ukończyła szkolenie zawodowe „Pracownik obsługi biurowej”.  80-ciogodzinne szkolenie zakończyło się egzaminem zewnętrznym. Przez ponad miesiąc Uczestnicy i Uczestniczki podnosili wiedzę z zakresu funkcjonowania biura i organizacji pracy biurowej, zdobywali praktyczne umiejętności samodzielnego prowadzenia biura, w tym organizacji pracy dyrektora, prowadzenia dokumentacji biurowej. Zajęcia prowadzone były w przyjaznej atmosferze, z doświadczonym trenerem. Uczestnicy i Uczestniczki otrzymali dodatkowo materiały szkoleniowe oraz podręcznik, do którego w każdej chwili mogą wrócić, by odświeżyć wiedzę. Kolejnym etapem będzie możliwość wykorzystania zdobytej wiedzy na 3 miesięcznych stażach zawodowych.


21 stycznia 2017 r

ZAKOŃCZENIE SZKOLENIA ZAWODOWEGO DLA GRUPY V

Informujemy, iż 21 stycznia 2017 r. V grupa uczestników projektu z powodzeniem ukończyła szkolenie zawodowe „Sprzedawca”.  80-ciogodzinne szkolenie zakończyło się egzaminem zewnętrznym. Uczestnicy/ki szkolenia będą teraz mieli możliwość wykorzystania zdobytej wiedzy na 3 miesięcznych stażach zawodowych.


10 stycznia 2017 r

SZKOLENIE ZAWODOWE DLA GRUPY VI

W dniu dzisiejszym rozpoczynamy Szkolenie zawodowe „Pracownik obsługi biurowej”  dla grupy VI w projekcie „Czas na START”. Jest to ostatnia grupa szkoleniowa w projekcie.


31 grudnia 2016 r

STAŻE ZAWODOWE

Z przyjemnością informujemy o zakończeniu 3-miesięcznych staży zawodowych przez pierwszych 11 uczestników/czek projektu. Kolejnych 28 uczestników/czek projektu jest w trakcie odbywania staży zawodowych.


21 grudnia 2016 r

SZKOLENIE ZAWODOWE DLA GRUPY V

W dniu dzisiejszym rozpoczynamy Szkolenie zawodowe „Sprzedawca”  dla grupy V w projekcie „Czas na START”.


20 grudnia 2016 r

IPD DLA GRUPY VI

Z przyjemnością informujemy, IŻ W DNIU 17.12.2016 r. grupa VI rozpoczęła spotkania w ramach Indywidualnego Planu Działania. Jest to ostatnia grupa szkoleniowa. Tym samym rekrutacja do projektu została zakończona.


20 grudnia 2016 r.
WESOŁYCH ŚWIĄT!!!


28 listopada 2016 r.
ZAKOŃCZENIE SZKOLENIA DLA GRUPY IV

Informujemy, iż 28 listopada 2016 r. IV grupa uczestników projektu z powodzeniem ukończyła szkolenie zawodowe „Sprzedawca”.  Uczestniczki szkolenia będą teraz mieli możliwość wykorzystania zdobytej wiedzy na 3 miesięcznych stażach zawodowych. Jednocześnie pragniemy poinformować o rozpoczęciu Indywidualnego Planu Działaniu dla Uczestników grupy V.


15 listopada 2016 r.
ZAKOŃCZENIE SZKOLENIA DLA GRUPY III

Informujemy, iż 7 listopada 2016 r. III grupa uczestników projektu z powodzeniem ukończyła szkolenie zawodowe „Pracownik obsługi biurowej”.  80-ciogodzinne szkolenie zakończyło się egzaminem zewnętrznym. Przez ponad miesiąc Uczestnicy i Uczestniczki podnosili wiedzę z zakresu funkcjonowania biura i organizacji pracy biurowej, zdobywali praktyczne umiejętności samodzielnego prowadzenia biura, w tym organizacji pracy dyrektora, prowadzenia dokumentacji biurowej. Uczestnicy i uczestniczki szkolenia będą teraz mieli możliwość wykorzystania zdobytej wiedzy na 3 miesięcznych stażach zawodowych.


28 listopada 2016 r.
WYBÓR DOSTAWCY CATERINGU

Serdecznie zapraszamy do składania ofert na świadczenie usługi cateringu na rzecz Partnera Projektu na terenie gminy Prudnik. Szczegóły dotyczące zasad składania ofert można znaleźć TUTAJ. Wersja edytowalna załączników TUTAJ.


28 listopada 2016 r.
WYBÓR DOSTAWCY CATERINGU

Serdecznie zapraszamy do składania ofert na świadczenie usługi cateringu na rzecz Lidera Projektu na terenie gminy Prudnik. Szczegóły dotyczące zasad składania ofert można znaleźć TUTAJ. Wersja edytowalna załączników TUTAJ.


19 października 2016 r.
Z ŻYCIA PROJEKTU

Z przyjemnością informujemy, iż w dniu dzisiejszym rozpoczynamy Szkolenie Zawodowe „Sprzedawca” dla Uczestników grupy IV w projekcie „Czas na START”.

Jednocześnie pragniemy zachęcić pozostałe osoby do składania dokumentów zgłoszeniowych do udziału w projekcie. Jeśli jesteś osobą bierną zawodową, pozostajesz bez zatrudnienia i zamieszkujesz teren wybranej gminy województwa opolskiego to zapraszamy Cię do udziału w projekcie. W szczególności zaproszamy do udziału w projekcie osoby niepełnosprawne, w tym o znacznym stopniu niepełnosprawności, z niepełnosprawnością intelektualną oraz z niepełnosprawnościami sprzężonymi. Planowany termin rozpoczęcia zajęć dla 2 ostatnich przewidzianych w projekcie grup szkoleniowych to listopad 2016 r. Nie zwlekaj i zapisz się już dziś.

Szczegółowe informacje można uzyskać pod numerem telefonu:  500 425 614. Zapraszamy do kontaktu!


14 października 2016 r.
INFORMACJA DLA PRACODAWCÓW

Serdecznie zachęcamy wszystkich Pracodawców do zgłaszania w Biurze Projektu zapotrzebowania na stażystów. Przed podjęciem decyzji odnośnie wyboru odpowiedniej osoby będziecie mieli Państwo możliwość zapoznania się z życiorysami zawodowymi Kandydatów i Kandydatek oraz spotkania się z nimi osobiście. Pragniemy podkreślić, iż do naszego projektu trafiają osoby niezwykle zmotywowane do podjęcia zatrudnienia, które w ramach wsparcia projektowego zostają wyposażone w profesjonalną wiedzę i umiejętności pożądane na rynku pracy. Stażyści będą pracowali w Państwa Firmie aż 3 miesiące, a Państwo w tym czasie nie będziecie ponosić żadnych kosztów związanych z ich zatrudnieniem.

Szczegółowe informacje można uzyskać pod numerem telefonu:  500 425 614. Zapraszamy do kontaktu!


3 października 2016 r.
Z ŻYCIA PROJEKTU

Z przyjemnością informujemy o rozpoczęciu 3-miesięcznych staży zawodowych przez pierwszych 11 uczestników/czek projektu. Jednocześnie pragniemy poinformować, iż w dniu dzisiejszym rozpoczynamy Szkolenie Zawodowe „Pracownik obsługi biurowej” dla Uczestników grupy III szkoleniowej.


30 września 2016 r.
Z ŻYCIA PROJEKTU

Informujemy, iż 30 września 2016 r. II grupa uczestników projektu z powodzeniem ukończyła szkolenie zawodowe „Opiekun osób starszych”  80-ciogodzinne szkolenie zakończyło się egzaminem zewnętrznym. Uczestnicy i uczestniczki szkolenia będą teraz mieli możliwość wykorzystania zdobytej wiedzy na 3 miesięcznych stażach zawodowych. Jednocześnie pragniemy poinformować o rozpoczęciu Indywidualnego Planu Działaniu dla Uczestników grupy IV.


29 września 2016 r.
PRZYPOMINAMY O TRWAJĄCEJ REKRUTACJI

Zapraszamy do wzięcia udziału w projekcie „Czas na START”. Jeśli jesteś osobą bierną zawodową, pozostajesz bez zatrudnienia i zamieszkujesz teren wybranej gminy województwa opolskiego to zapraszamy Cię do udziału w projekcie. W szczególności zaproszamy do udziału w projekcie osoby niepełnosprawne, w tym o znacznym stopniu niepełnosprawności, z niepełnosprawnością intelektualną oraz z niepełnosprawnościami sprzężonymi.

 


27 września 2016 r.
ZAKOŃCZENIE SZKOLENIA DLA GRUPY I

Informujemy, iż 27 września 2016 r. I grupa uczestników projektu z powodzeniem ukończyła szkolenie zawodowe „Pracownik obsługi biurowej”.  80-ciogodzinne szkolenie zakończyło się egzaminem zewnętrznym. Przez ponad miesiąc Uczestnicy i Uczestniczki podnosili wiedzę z zakresu funkcjonowania biura i organizacji pracy biurowej, zdobywali praktyczne umiejętności samodzielnego prowadzenia biura, w tym organizacji pracy dyrektora, prowadzenia dokumentacji biurowej. Uczestnicy i uczestniczki szkolenia będą teraz mieli możliwość wykorzystania zdobytej wiedzy na 3 miesięcznych stażach zawodowych.


19 września 2016 r.
WYBÓR WYKONAWCY - EGZAMINY ZEWNĘTRZNE

Serdecznie zapraszamy do składania ofert na świadczenie usługi zorganizowania i przeprowadzenia egzaminów zewnętrznych. Szczegóły dotyczące zasad składania ofert można znaleźć TUTAJ.


19 września 2016 r.
WYBÓR DOSTAWCY CATERINGU

Serdecznie zapraszamy do składania ofert na świadczenie usługi cateringu na terenie gminy Głuchołazy. Szczegóły dotyczące zasad składania ofert można znaleźć TUTAJ.


19 września 2016 r.
WYBÓR DOSTAWCY CATERINGU

Serdecznie zapraszamy do składania ofert na świadczenie usługi cateringu na terenie gminy Głuchołazy. Szczegóły dotyczące zasad składania ofert można znaleźć TUTAJ.


9 września 2016 r.
SZKOLENIE ZAWODOWE DLA GRUPY III

Z przyjemnością informujemy o rozpoczęciu Indywidualnego Planu Działaniu dla Uczestników grupy III w projekcie „Czas na START”.


2 września 2016 r.
WYBÓR DOSTAWCY CATERINGU

Serdecznie zapraszamy do składania ofert na świadczenie usługi cateringu na terenie gminy Paczków w ramach warsztatów psychologicznych. Szczegóły dotyczące zasad składania ofert można znaleźć TUTAJ.


2 września 2016 r.

WYBÓR DOSTAWCY CATERINGU

Serdecznie zapraszamy do składania ofert na świadczenie usługi cateringu na terenie gminy Paczków w ramach wsparcia doradztwa zawodowego oraz szkoleń zawodowych. Szczegóły dotyczące zasad składania ofert można znaleźć TUTAJ.


26 sierpnia 2016 r.
SZKOLENIE ZAWODOWE DLA GRUPY II

W dniu dzisiejszym rozpoczynamy Szkolenie zawodowe Opiekun osób starszych dla grupy II w projekcie „Czas na START”.


 

25 sierpnia 2016 r.
ZACHĘCAMY DO UDZIAŁU W PROJEKCIE

Zapraszamy do wzięcia udziału w projekcie „Czas na START”. Jeśli jesteś osobą bierną zawodową, pozostajesz bez zatrudnienia i zamieszkujesz teren wybranej gminy województwa opolskiego to zapraszamy Cię do udziału w projekcie. W szczególności zaproszamy do udziału w projekcie osoby niepełnosprawne, w tym o znacznym stopniu niepełnosprawności, z niepełnosprawnością intelektualną oraz z niepełnosprawnościami sprzężonymi.


24 sierpnia 2016 r.
SZKOLENIE ZAWODOWE DLA GRUPY I

W dniu dzisiejszym rozpoczynamy Szkolenie zawodowe Pracownik obsługi biurowej dla grupy I w projekcie „Czas na START”.


12 sierpnia2016 r.
WYBÓR WYKONAWCY SZKOLEŃ ZAWODOWYCH

Serdecznie zapraszamy do składania ofert na realizację szkoleń zawodowych w ramach projektu "Czas na START". Szczegóły dotyczące zasad składania ofert można znaleźć TUTAJ. Wersja edytowalna załączników TUTAJ.


29 lipca2016 r.
IPD DLA II GRUPY

Z przyjemnością informujemy o rozpoczęciu Indywidualnego Planu Działaniu dla Uczestników grupy II w projekcie „Czas na START”.


28 lipca2016 r.
GRUPOWE DORADZTWO ZAWODOWE DLA I GRUPY

W dniach 28.07.2016-29.07.2016 Uczestniczy wezmą udział w zajęciach z grupowego doradztwa zawodowego, którego celem jest zdobycie wiedzy na temat rynku pracy i zasad jego funkcjonowania, technik poszukiwania pracy, sporządzania dokumentów aplikacyjnych, przygotowania do rozmów kwalifikacyjnych oraz autoprezentacji.


19 lipca2016 r.
IPD DLA GRUPY I

W dniu dzisiejszym rozpoczynamy Indywidualny Plan Działania dla grupy I w projekcie „Czas na START”. Po 3 spotkaniach indywidualnych z Doradcą Zawodowym Uczestnicy wezmą udział w kolejnych formach wsparcia, zajęcia takie jak: Grupowe Doradztwo Zawodowe, Warsztaty Psychologiczne i Psychospołeczne, Indywidualne Pośrednictwo Pracy, Szkolenie Zawodowe - Pracownik kancelaryjny w wymiarze 80 godzin. A ostatnią formą wsparcia jest 3 miesięczny staż zawodowy.


 

17 lipca2016 r.
REKRUTACJA TRWA

Zapraszamy do wzięcia udziału w projekcie „Czas na START”. Jeśli jesteś osobą bierną zawodową, pozostajesz bez zatrudnienia i zamieszkujesz teren wybranej gminy województwa opolskiego to zapraszamy Cię do udziału w projekcie. W szczególności zaproszamy do udziału w projekcie osoby niepełnosprawne, w tym o znacznym stopniu niepełnosprawności, z niepełnosprawnością intelektualną oraz z niepełnosprawnościami sprzężonymi.


11 lipca2016 r.
WYBÓR DOSTAWCY CATERINGU

Serdecznie zapraszamy do składania ofert na świadczenie usługi cateringu na terenie gminy Kamiennik w ramach warsztatów psychologicznych. Szczegóły dotyczące zasad składania ofert można znaleźć TUTAJ.


11 lipca2016 r.
WYBÓR DOSTAWCY CATERINGU

Serdecznie zapraszamy do składania ofert na świadczenie usługi cateringu na terenie gminy Kamiennik w ramach wsparcia doradztwa zawodowego oraz szkoleń zawodowych. Szczegóły dotyczące zasad składania ofert można znaleźć TUTAJ.


30 czerwca 2016 r.
WYBÓR DOSTAWCY CATERINGU

Serdecznie zapraszamy do składania ofert na świadczenie usługi cateringu w ramach warsztatów psychologicznych. Szczegóły dotyczące zasad składania ofert można znaleźć TUTAJ.


30 czerwca 2016 r.
WYBÓR DOSTAWCY CATERINGU

Serdecznie zapraszamy do składania ofert na świadczenie usługi cateringu w ramach wsparcia doradztwa zawodowego oraz szkoleń zawodowych. Szczegóły dotyczące zasad składania ofert można znaleźć TUTAJ.


29 czerwca 2016 r.
WYBÓR DORADCÓW ZAWODOWYCH

Serdecznie zapraszamy do składania ofert na osobiste przeprowadzenie usług doradztwa zawodowego grupowego dla uczestników/uczestniczek projektu. Szczegóły dotyczące zasad składania ofert można znaleźć TUTAJ.


29 czerwca 2016 r.
WYBÓR DORADCÓW ZAWODOWYCH

Serdecznie zapraszamy do składania ofert na osobiste przeprowadzenie usług indywidualnego doradztwa zawodowego dla uczestników/uczestniczek projektu. Szczegóły dotyczące zasad składania ofert można znaleźć TUTAJ.


27 czerwca 2016 r.
WYBÓR DORADCÓW ZAWODOWYCH

Serdecznie zapraszamy do składania ofert na osobiste przeprowadzenie usług indywidualnego doradztwa zawodowego obejmującego przeprowadzenie spotkań z kandydatami na uczestników/uczestniczki projektu. Szczegóły dotyczące zasad składania ofert można znaleźć TUTAJ.


10 maja 2016 r.
REKRUTACJA ROZPOCZĘTA

Pracownia Rozwoju Osobistego w partnerstwie z Centrum Szkoleń i Innowacji zaprasza serdecznie do wzięcia udziału w projekcie „Czas na START”.  Jeśli jesteś osobą bierną zawodową, pozostajesz bez zatrudnienia i zamieszkujesz teren wybranej gminy województwa opolskiego to zapraszamy Cię do udziału w projekcie. W szczególności zaproszamy do udziału w projekcie osoby niepełnosprawne, w tym o znacznym stopniu niepełnosprawności, z niepełnosprawnością intelektualną oraz z niepełnosprawnościami sprzężonymi. Formularz zgłoszeniowy oraz regulamin projketu można pobrać TUTAJ.