AKTUALNOŚCI

31 września 2017 r.
ZAKOŃCZENIE REALIZACJI PROJEKTU

Uprzejmie informujemy, iż zakończyliśmy realizację projektu pn. „Nowa Szansa”. Chcieliśmy podziękować Uczestnikom Projektu za owocną współpracę. Życzymy dalszych sukcesów zawodowych.


7 sierpnia 2017 r.
Z ŻYCIA PROJEKTU

Informujemy, że Uczestnicy/Uczestniczki Projektu odbywają staże zawodowe w ramach projektu „Nowa Szansa”. Jednocześnie trwają spotkania z pośrednikami pracy, którzy pomagają Uczestnikom w znalezieniu stałego miejsca pracy. Niektórzy Uczestnicy podjęli już zatrudnienie i realizują się zawodowo.


17 lipca 2017 r.
ZAKOŃCZYLIŚMY REKRUTACJĘ DO PROJEKTU

Pragniemy poinformować, iż zakończyliśmy rekrutację do projektu „Nowa Szansa”.

W ramach oferowanego wsparcia osoby zakwalifikowane do projektu mogły skorzystać z indywidualnego i grupowego poradnictwa zawodowego, indywidualnego poradnictwa psychologicznego, szkoleń zawodowych oraz pośrednictwa pracy. Uczestnik projektu mógł skorzystać z udziału w 3 miesięcznym stażu zawodowym. Aktualnie uczestnicy projektu realizują staże zawodowe oraz uczestniczą w pośrednictwie pracy umożliwiającym ich znalezienie zatrudnienia po zakończonym udziale w projekcie.

Dołożyliśmy wszelkich starań, by jakość świadczonych przez nas usług była na najwyższym poziomie.


25 maja 2017 r.
WYBÓR PSYCHOLOGÓW

Serdecznie zapraszamy do składania ofert na przeprowadzenie usług poradnictwa psychologicznego dla uczestników/uczestniczek projektu. Szczegóły dotyczące zasad składania ofert można znaleźć TUTAJ. Wersja edytowalna załączników znajduje się TUTAJ


25 maja 2017 r.
WYBÓR DORADCÓW ZAWODOWYCH

Serdecznie zapraszamy do składania ofert na przeprowadzenie usług poradnictwa zawodowego dla uczestników/uczestniczek projektu. Szczegóły dotyczące zasad składania ofert można znaleźć TUTAJ. Wersja edytowalna załączników znajduje się TUTAJ.


9 maja 2017 r.
Z ŻYCIA PROJEKTU

Ostania szansa na udział w projekcie! Zapraszamy osoby chętne do udziału w szkoleniu „Pracownik obsługi biurowej”. Szkolenie realizowane będzie w Lubartowie. Zapewniamy poradnictwo zawodowe i psychologiczne w czasie udziału w projekcie. Uczestnikom zapewniamy zwrot kosztów dojazdu!


13 kwietnia 2017 r.
Z ŻYCIA PROJEKTU

Trwa rekrutacja na szkolenie „Pracownik obsługi biurowej”. Szkolenie realizowane będzie w Chełmie. Zakończono realizację szkoleń: „Specjalista ds. funduszy UE” oraz „Monter instalacji fotowoltaicznych”. Uczestnicy projektu korzystają ze wsparcia pośredników pracy w znaleźnemu odpowiedniego miejsca stażowego. Osoby korzystają również ze wsparcia psychologicznego.


16 marca 2017 r.
Z ŻYCIA PROJEKTU

Informujemy, że kolejne 2 grupy uczestników projektu rozpoczęły szkolenia zawodowe:  „Specjalista ds. funduszy UE” oraz „Monter instalacji fotowoltaicznych”. Szkolenia zakończą się egzaminem zewnętrznym. Uczestnicy i uczestniczki szkolenia będą mieli możliwość wykorzystania zdobytej wiedzy na min. 3 miesięcznych stażach zawodowych.  Pracodawców zachęcamy do zgłaszania wolnych miejsc stażowych. REKRUTACJA NADAL TRWA. Zapraszamy!


16 lutego 2017 r.
Z ŻYCIA PROJEKTU

Zakończyliśmy realizację szkolenia „Pracownik obsługi biurowej” w Chełmie. Uczestnicy szkolenia przystąpili do egzaminu zewnętrznego. Obecnie uczestnicy kierowani sią do pracodawców w celu znalezienia odpowiedniego miejsca stażowego. Część osób rozpoczęło już odbywanie stażu.  Życzymy powodzenia!


16 stycznia 2017 r.
WYBÓR POŚREDNIKÓW PRACY

Serdecznie zapraszamy do składania ofert na realizację usługi pośrednictwa pracy w ramach projektu "Nowa Szansa". Szczegóły dotyczące zasad składania ofert można znaleźć TUTAJ. Wersja edytowalna załaczników znaduje się TUTAJ.


20 grudnia 2016 r.
WESOŁYCH ŚWIĄT!!!


08 grudnia 2016 r.
WYBÓR SAL SZKOLENIOWYCH

Serdecznie zapraszamy do składania ofert na realizację usługi wynajmu sal szkoleniowych w ramach projektu "Nowa Szansa". Szczegóły dotyczące zasad składania ofert można znaleźć TUTAJ. Wersja edytowalna załączników znajduje się TUTAJ.


30 listopada 2016 r.
Z ŻYCIA PROJEKTU

Informujemy, że grupa uczestników projektu z powodzeniem ukończyła szkolenie zawodowe „Specjalista ds. funduszy UE”  które zakończyło się egzaminem zewnętrznym. Uczestnicy i uczestniczki szkolenia będą mieli możliwość wykorzystania zdobytej wiedzy na 3 miesięcznych stażach zawodowych. Pracodawców zachęcamy do zgłaszania wolnych miejsc stażowych.


14 października 2016 r.
INFORMACJA DLA PRACODAWCÓW

Serdecznie zachęcamy wszystkich Pracodawców do zgłaszania w Biurze Projektu zapotrzebowania na stażystów. Przed podjęciem decyzji odnośnie wyboru odpowiedniej osoby będziecie mieli Państwo możliwość zapoznania się z życiorysami zawodowymi Kandydatów i Kandydatek oraz spotkania się z nimi osobiście. Pragniemy podkreślić, iż do naszego projektu trafiają osoby niezwykle zmotywowane do podjęcia zatrudnienia, które w ramach wsparcia projektowego zostają wyposażone w profesjonalną wiedzę i umiejętności pożądane na rynku pracy. Stażyści będą pracowali w Państwa Firmie aż 3 miesiące, a Państwo w tym czasie nie będziecie ponosić żadnych kosztów związanych z ich zatrudnieniem.

Szczegółowe informacje można uzyskać pod numerem telefonu:  505 446 318. Zapraszamy do kontaktu!


06 października 2016 r.
WYBÓR WYKONAWCÓW SZKOLEŃ ZAWODOWYCH

Serdecznie zapraszamy do składania ofert na realizację szkoleń zawodowych w ramach projektu "Nowa Szansa". Szczegóły dotyczące zasad składania ofert można znaleźć TUTAJ. Wersja edytowalna załączników TUTAJ.


04 października 2016 r.
UNIEWAŻNIENIE POSTĘPOWANIA

Uprzejmie informujemy, iż postępowanie o udzielenie zamówienia publicznego w ramach projektu pt.: „Nowa Szansa”  z dnia 19 września 2016 r. zostało unieważnione z powodu błędnego opisu przedmiotu zamówienia.


19 września 2016 r.
WYBÓR WYKONAWCÓW SZKOLEŃ ZAWODOWYCH

Serdecznie zapraszamy do składania ofert na realizację szkoleń zawodowych w ramach projektu "Nowa Szansa". Szczegóły dotyczące zasad składania ofert można znaleźć TUTAJ. Wersja edytowalna załączników TUTAJ.


19 września 2016 r.
GRUPA DOCELOWA PROJEKTU

Informujemy, iż Centrum Szkoleń i Innowacji do grupy docelowej projektu pn. „Nowa Szansa”  kwalifikuje również osoby pozostające bez zatrudnienia, u których stosunek pracy ustał w wyniku art. 30 par. 1 pkt 4 Kodeksu Pracy - z upływem czasu, na który była zawarta. W związku z powyższym dokonano aktualizacji Regulaminu projektu oraz załączników. NOWE dokumenty rekrutacyjne dostępne są TUTAJ oraz w Biurze Projektu przy al. Racławickich 8/18. Liczba miejsc ograniczona. ZAPRASZAMY – ZGŁOŚ SIĘ JUŻ DZIŚ!


18 sierpnia 2016 r.
WYBÓR PSYCHOLOGÓW

Serdecznie zapraszamy do składania ofert na osobiste przeprowadzenie usług poradnictwa psychologicznego dla uczestników/uczestniczek projektu. Szczegóły dotyczące zasad składania ofert można znaleźć TUTAJ.


18 sierpnia 2016 r.
WYBÓR DORADCÓW ZAWODOWYCH

Serdecznie zapraszamy do składania ofert na osobiste przeprowadzenie usług poradnictwa zawodowego dla uczestników/uczestniczek projektu. Szczegóły dotyczące zasad składania ofert można znaleźć TUTAJ.


10 sierpnia 2016 r.
WYBÓR POŚREDNIKÓW PRACY

Serdecznie zapraszamy do składania ofert na osobiste przeprowadzenie usług pośrednictwa pracy. Szczegóły dotyczące zasad składania ofert można znaleźć TUTAJ.


2 sierpnia 2016 r.
TRWA REKRUTACJA DO PROJEKTU

Z przyjemnością informujemy, iż Centrum Szkoleń i Innowacji kontynuuje nabór Kandydatów/Kandydatek do projektu pn. „Nowa Szansa”. Dokumenty rekrutacyjne dostępne są na TUTAJ oraz w Biurze Projektu przy al. Racławickich 8/18. Liczba miejsc ograniczona. ZAPRASZAMY – ZGŁOŚ SIĘ JUŻ DZIŚ!


24 czerwca 2016 r.
DOKUMENTY ZGŁOSZENIOWE DO POBRANIA

Z przyjemnością informujemy, iż Centrum Szkoleń i Innowacji rozpoczyna nabór Kandydatów/Kandydatek do projektu pn. „Nowa Szansa”. Dokumenty rekrutacyjne dostępne są na TUTAJ oraz w Biurze Projektu przy al. Racławickich 8/18. Pierwsze grupy szkoleniowe już od lipca 2016 r. Liczba miejsc ograniczona. NIE ZWLEKAJ – ZGŁOŚ SIĘ JUŻ DZIŚ!