strona główna | mapa serwisu | kontakt

Witamy na stronie Centrum Szkoleń i Innowacji

Centrum Szkoleń i Innowacji sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest firmą doradczo-szkoleniową o ogólnopolskim zasięgu. Prowadzimy szeroko pojętą działalność szkoleniową. Współpracujemy z profesjonalnym zespołem trenerów, dzięki czemu możemy zaoferować szeroki zakres usług na najwyższym poziomie. Oferujemy kompleksową obsługę w zakresie procesu pozyskiwania dotacji unijnych. Specjalizujemy się w przygotowywaniu wniosków o dofinansowanie projektów szkoleniowo-doradczych oraz inwestycyjnych. Naszymi klientami są liderzy kluczowych sektorów gospodarki, dynamicznie rozwijające się mikro, małe i średnie przedsiębiorstwa oraz instytucje administracji państwowej i samorządowej.

     

Oferta

 

Zapraszamy Państwa do skorzystania z naszej oferty szkoleniowej

 

 

 

Naszą ofertę charakteryzuje:

 

- indywidualne podejściedo uczestnika,

- elastycznośćw dostosowaniu się do potrzeb,

- wysoka jakość świadczonych usług (ISO 9001-2009),

- efektywność nauczania,

wykorzystywanie multimedilnych narzędzi w eduakcji

 

Profesjonalizm to cecha, która charakteryzuje naszą firmę i naszą kadrę. Współpracujemy z wysoko wykwalifikowanymi trenerami, co jest gwarantem rzetelności w nauczaniu na wysokim poziomie. Zapewniamy doskonałej jakości usługi z zakresu szkoleń zawodowych, językowych i komputerowych, zgodne  z normą Systemu Zarządzania Jakością ISO 9001:2008.
 

Idea uczenia się przez całe życie jest fundamentem nowoczesnego społeczeństwa opartego na wiedzy. Jako firma doradczo – szkoleniowa doskonale zdajemy sobie sprawę, że edukacja jest czynnikiem stymulującym rozwój gospodarczy i społeczny, dlatego też stawiamy na jakość kształcenia i wychodzimy naprzeciw oczekiwaniom klientów dopasowując szkolenia do  postępujących zmian na rynku pracy. Poprzez swoją działalność aktywnie wdrażamy program uczenia się przez całe życie (Lifelong Learning) wpisując się tym samym w politykę UE.

Z naszych usług korzystają liderzy kluczowych sektorów gospodarki, dynamicznie rozwijające się mikro, małe i średnie przedsiębiorstwa oraz instytucje administracji państwowej i samorządowej.

Oferujemy kompleksową obsługę w zakresie organizacji szkoleń zawodowych, komputerowych i językowych. Jesteśmy autoryzowaną jednostką certyfikującą VCC i ECDL, wydajemy prestiżowe certyfikaty uznawane w całej Europie.