strona główna | mapa serwisu | kontakt

Witamy na stronie Centrum Szkoleń i Innowacji

Centrum Szkoleń i Innowacji sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest firmą doradczo-szkoleniową o ogólnopolskim zasięgu. Prowadzimy szeroko pojętą działalność szkoleniową. Współpracujemy z profesjonalnym zespołem trenerów, dzięki czemu możemy zaoferować szeroki zakres usług na najwyższym poziomie. Oferujemy kompleksową obsługę w zakresie procesu pozyskiwania dotacji unijnych. Specjalizujemy się w przygotowywaniu wniosków o dofinansowanie projektów szkoleniowo-doradczych oraz inwestycyjnych. Naszymi klientami są liderzy kluczowych sektorów gospodarki, dynamicznie rozwijające się mikro, małe i średnie przedsiębiorstwa oraz instytucje administracji państwowej i samorządowej.

     

Rozwój osobisty

Centrum Szkoleń i Innowacji zaprasza Państwa do skorzystania z oferty 

Szkoleń Rozwoju Osobistego

 

Realizujemy wysokospecjalistyczne szkolenia psychologiczne i interpersonalne z wykorzystaniem innowacyjnych metod nauczania. Szkolenia są realizowane przy wykorzystaniu profesjonalnego i nowoczesnego sprzętu wspomagającego naukę kwalifikacji psychologicznych i interpersonalnych, takiego jak np. sprzęt audio–video do nagrywania wypowiedzi i przemówień słuchaczy czy sprzęt nagłaśniający. W celu zapewnienia wysokiej jakości szkoleń wykorzystane są również rzutnik multimedialny czy tablice interaktywne. 

Podczas szkoleń stosowane są nowoczesne narzędzia multimedialne, co jest nowością w skali regionu.  Wykorzystanie tablicy interaktywnej i projektora umożliwia uczestnikom skorzystanie z bardzo ciekawej formy prezentowania wyników pracy w grupach z zastosowaniem dramy. Wykorzystanie kamery i zestawu audio daje możliwości nagrywania wypowiedzi i zachowań uczestników w celu omówienia emocji i sposobu wysławiania się czy odruchów w przypadku stresogennych sytuacji.

Oferujemy m.in:

  • Doradztwo zawodowe
  • Treningi interpersonalne
  • Coaching
  • Treningi umiejętności społecznych
  • Treningi integracyjno - motywacyjne
  • Autoprezentacja
  • Kreowanie postaw Przedsiębiorczych

 

W celu uzyskania szczegółowych informacji odnośnie oferty prosimy o kontakt:

Centrum Szkoleń i Innowacji
Aleje Racławickie 8, II piętro, lokal 18
20-037 Lublin

 

kom.: +48 505 465 100
tel.: +48 81 534 60 98
fax: +48 81 533 78 29
e-mail: info@csi.info.pl

 


Usługa wprowadzona do oferty firmy w wyniku realizacji projektu
pt. „Multimedialne Centrum Szkoleń i Innowacji” zrealizowanego w ramach
Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Lubelskiego na lata 2007-2013