strona główna | mapa serwisu | kontakt

Witamy na stronie Centrum Szkoleń i Innowacji

Centrum Szkoleń i Innowacji sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest firmą doradczo-szkoleniową o ogólnopolskim zasięgu. Prowadzimy szeroko pojętą działalność szkoleniową. Współpracujemy z profesjonalnym zespołem trenerów, dzięki czemu możemy zaoferować szeroki zakres usług na najwyższym poziomie. Oferujemy kompleksową obsługę w zakresie procesu pozyskiwania dotacji unijnych. Specjalizujemy się w przygotowywaniu wniosków o dofinansowanie projektów szkoleniowo-doradczych oraz inwestycyjnych. Naszymi klientami są liderzy kluczowych sektorów gospodarki, dynamicznie rozwijające się mikro, małe i średnie przedsiębiorstwa oraz instytucje administracji państwowej i samorządowej.

     

Wyszukaj Szkolenie

Szkolenia

Projektowanie stron www

26 marca 2018 Lublin

Podczas kursu uczestnicy zdobędą wiedzę, w jaki sposób stworzyć własną stronę komputerową, zmodyfikować albo stworzyć firmową stronę www z wykorzystaniem języka HTML oraz kaskadowych arkuszy stylów CSS.

więcej

Pracownik księgowości

19 marca 2018 Lublin

Podczas kursu uczestnicy zdobędą wiedzę, w jaki sposób księgować dowody oraz sporządzać podstawowe zestawienia do sprawozdania finansowego. Nabędą w praktyce umiejętności księgowania przy wykorzystaniu komputerowego programu finansowo-księgowego "Symfonia".

więcej

Prezentacje i wystąpienia publiczne

15 marca 2018 Lublin

Podczas szkolenia Uczestnicy nabędą wiedzę i umiejętności praktyczne z zakresu prowadzenia prezentacji oraz przygotowania się do wystąpień publicznych z zastosowaniem nowoczesnych metod i technik radzenia sobie ze stresem.

więcej