strona główna | mapa serwisu | kontakt

Witamy na stronie Centrum Szkoleń i Innowacji

Centrum Szkoleń i Innowacji sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest firmą doradczo-szkoleniową o ogólnopolskim zasięgu. Prowadzimy szeroko pojętą działalność szkoleniową. Współpracujemy z profesjonalnym zespołem trenerów, dzięki czemu możemy zaoferować szeroki zakres usług na najwyższym poziomie. Oferujemy kompleksową obsługę w zakresie procesu pozyskiwania dotacji unijnych. Specjalizujemy się w przygotowywaniu wniosków o dofinansowanie projektów szkoleniowo-doradczych oraz inwestycyjnych. Naszymi klientami są liderzy kluczowych sektorów gospodarki, dynamicznie rozwijające się mikro, małe i średnie przedsiębiorstwa oraz instytucje administracji państwowej i samorządowej.

     

Wyszukaj Szkolenie

Pracownik księgowości

Kategoria Podatki i rachunkowość
Typ szkolenia szkolenie otwarte
Miejsce Lublin
Termin 2018-05-14
Cena 340 PLN/os.
Szkolenie skierowane jest do:

Szkolenie skierowane do osób, które chcą nauczyć się zawodu księgowej (księgowego) od podstaw i nie miały wcześniej styczności z problematyką rachunkowości. Osób zainteresowanych nabyciem kwalifikacji i umiejętności praktycznych z zakresu obsługi księgowej w firmie.

Cel szkolenia:

Uczestnicy nabędą wiedzę i umiejętności praktyczne z zakresu prowadzenia księgowości z obsługą programów komputerowych w firmie. Celem kursu jest przygotowanie do pracy w zespole księgowym. Uczestnicy mają możliwość usystematyzowania, poszerzenia lub zdobycia od  podstaw wiedzy z obszaru rachunkowości.

Program szkolenia:
 • Rachunkowość.
 • Ewidencja operacji gospodarczych.
 • Zasady prowadzenia ksiąg rachunkowych.
 • Aktywa pieniężne i ich ewidencja.
 • Podatek VAT.
 • Podatek dochodowy.
 • Obsługa komputerowych programów finansowo - księgowych.
   

Czas trwania szkolenia: 40 godzin edukacyjnych.

Zakres szkolenia: szkolenie obejmuje zagadnienia z zakresu rachunkowości, ewidencjonowania operacji gospodarczych, prowadzenia ksiąg rachunkowych, rozliczeń podatków oraz obsługi komputerowych programów finansowo - księgowych.

Metodyka szkolenia:

Szkolenie prowadzone jest z wykorzystaniem nowoczesnych metod dydaktycznych:

 • wykład informacyjny,
 • ćwiczenia praktyczne,
 • obsługa komputera,
 • analiza dokumentów źródłowych,
 • pokaz multimedialny.
Prowadzacy:

Mgr ekonomii – UMCS Lublin, Studium Pedagogiczne – Wojewódzki Ośrodek Metodyczny, egzaminator egzaminu zawodowego (technik ekonomista, technik rachunkowości) OKE w Krakowie.  Od 1990 r. nauczyciel ekonomii, rachunkowości i spraw kadrowo – płacowych w Centrum Kształcenia Ustawicznego w Lublinie. Specjalista z zakresu prowadzenia działalności finansowo – księgowej, praktyk z wieloletnim stażem pracy (w latach 1976-1990 Z-ca Kierownika Działu Finansowego),  wykładowca współpracujący z firmami szkoleniowymi w zakresie prowadzenia szkoleń z wymienionej tematyki.

 

Absolwentka Wyższej Szkoły Zarządzania w Warszawie – Studia podyplomowe – Finanse i Rachunkowość, ukończony kurs Samodzielny księgowy – bilansista – Stowarzyszenie Księgowych w Polsce. Egzaminator ECDL i egzaminu zawodowego OKE w Krakowie. Od 1993 r. nauczyciel ekonomii i rachunkowości w CKU w Lublinie.  Specjalista z zakresu prowadzenia dokumentacji kadrowej, praktyk z wieloletnim stażem pracy (w latach 2000-2010 właściciel firmy rachunkowej) oraz wykładowca współpracujący z firmami szkoleniowymi w zakresie prowadzenia szkoleń z wymienionej tematyki.

Organizacja:

Czas trwania szkolenia dla jednej grupy: 40 godzin edukacyjnych (tj. 8 spotkań po 5 godzin edukacyjnych dziennie, 2 razy w tygodniu, w godzinach między 16.00 a 20.00).  

Kurs księgowości prowadzony jest w formie warsztatów poprzedzonych wykładem, podczas którego prowadzący przedstawia liczne przykłady i interpretacje, oraz zaprasza uczestników do samodzielnego rozwiązywania zadań, które systematyzują i porządkują wiedzę. Zajęcia prowadzone są z wykorzystaniem komputerowych programów finansowo – księgowych tj. SYMFONIA i PŁATNIK. Szczegółowe terminy zajęć (np. dni, godziny) ustalane będą z zainteresowanymi przed rozpoczęciem szkolenia podczas spotkania organizacyjnego.

Miejsce prowadzenia zajęć: sala komputerowa Centrum Szkoleń i Innowacji Sp. z o.o. w Lublinie, Al. Racławickie 8 lok. 18A (II p., winda B), położona w centrum Lublina wyposażona w stoliki, krzesła, tablicę interaktywną, flipchart, w pełni wyposażone stanowiska komputerowe. Sala klimatyzowana, przystosowana do prowadzenia zajęć, spełnia wymogi bezpieczeństwa, akustyczne, oświetleniowe, sanitarne i grzewcze.
 

Uczestnicy szkolenia otrzymają:

 • materiały szkoleniowe (skrypt oraz materiały pomocnicze), notes, długopis, teczka szkoleniowa
 • certyfikat ukończenia szkolenia.

Zgłoszenia prosimy przesyłać faxem/pocztą z podpisem i pieczątką osoby decyzyjnej. Zgłoszenie przesłane e-mailem ma formę wstępnej rezerwacji. Potwierdzenie i szczegółowe informacje organizacyjne wysyłamy zgłoszonym uczestnikom 7 dni przed szkoleniem. Faktura VAT wysyłana jest poczta tradycyjną. W przypadku rezygnacji z udziału w szkoleniu-zwrotu całości kwoty dokonujemy na podstawie pisemnej lub telefonicznej informacji do 10 dni przed szkoleniem.

wstecz