Prezentacje i wystąpienia publiczne
Kategoria | umiejętności osobiste |
Typ szkolenia | szkolenie otwarte |
Miejsce | Lublin |
Termin | 2018-05-28 |
Cena | 359 PLN/os. netto |
Szkolenie skierowane do osób, które chcą nauczyć się prowadzenia prezentacji oraz przygotowania do wystąpień publicznych z zastosowaniem metod i technik przykuwających uwagę słuchaczy i radzenia sobie ze stresem.
Uczestnicy nabędą wiedzę i umiejętności praktyczne z zakresu prowadzenia prezentacji oraz przygotowania się do wystąpień publicznych z zastosowaniem nowoczesnych metod i technik radzenia sobie ze stresem.
- Autoprezentacja i pierwsze wrażenie.
- Jak przygotować świetne wystąpienie publiczne.
- Jak zacząć i zakończyć wystąpienie.
- Techniki przykuwające uwagę słuchaczy.
- Radzenie sobie ze stresem i tremą.
- Zakłócenia podczas prezentacji.
- Wystąpienia publiczne w praktyce.
Zdobyte przez Centrum Szkoleń i Innowacji doświadczenie pozwoliło na wypracowanie szczegółowych i maksymalnie efektywnych metod pracy z uczestnikami szkoleń. Techniki pracy trenerów zostały ukierunkowane przede wszystkim na zdobywanie umiejętności poprzez aktywny udział w szkoleniach polegających na wykonywaniu ćwiczeń praktycznych, warsztatów, gier zespołowych. Podczas szkolenia wykorzystywane będą prezentacje. Zajęcia z zakresu wystąpień publicznych prowadzone będą z wykorzystaniem kamery.
I trener: specjalista z zakresu prowadzenia szkoleń miękkich, wieloletni praktyk od 2009 r. współpracujący z wieloma firmami w Polsce jako trener biznesu, coach w projektach rozwijających umiejętności trenerskie.
- Wykształcenie wyższe – mgr psychologii – Uniwersytet Jagielloński.
- Wydział Zarządzania i Komunikacji Społecznej oraz mgr socjologii – Uniwersytet Jagielloński – Wydział Filozoficzny.
- Szkoła Trenerów Biznesu i Doradców Personalnych – certyfikat trenera nr STXI-5/2009.
- Tytuł Certyfikowanego Coacha ICF.
- Ukończone szkolenie z zakresu prowadzenia sesji kreatywnych i warsztatów twórczego myślenia – Citizents of Europe, Berlin.
- Ukończony kurs z zakresu doskonalenia umiejętności coacha – Szkoła Coachów „The Art & Science of Coaching”.
II trener: specjalista z zakresu prowadzenia szkoleń miękkich, od 2005r. prowadzący szkolenia z rozwoju osobistego, sesje coachingowe, wsparcie psychologiczne dla pracowników wielu firm w Polsce. Od 2013 r. trener i coach w szkoleniach trenerskich w ramach projektów UE.
- Wykształcenie wyższe – Szkoła Wyższa Psychologii Społecznej w Warszawie – mgr psychologii społecznej.
- Kurs trenera biznesu – Ośrodek Doradztwa i Treningu Kierowniczego w Gdańsku.
- Dyplom coacha – GWP – Studium Coacha I stopnia Basic i II stopnia Executive .
- Ukończony kurs ODiTK kuźnią trenerów przyszłości.
- Ukończone seminarium dla coachów z przyznaniem 8 punktów ICF CCEUs .
- Szkolenia dla coachów - warsztatu dla coachów zaawansowanych o tematyce niestandardowych metod pracy.
- Ukończenie warsztatu rozwojowego w temacie team coaching.
Czas trwania szkolenia dla jednej grupy: 16 godzin edukacyjnych (tj. 2 spotkania po 8 godzin edukacyjnych dziennie, w godzinach między 8.00 a 20.00). Zajęcia odbywają się w grupach 10-12 osobowych.
Wszystkie zajęcia odbywają się technikami warsztatowymi w oparciu o cykl KOLB’a, tak aby przekazywane treści merytoryczne przećwiczyć na rzeczywistych sytuacjach i problemach z pracy uczestników. Taka forma prowadzenia szkolenia zwiększa aktywność i zaangażowanie uczestników. Dzięki osadzeniu ćwiczeń w realiach pracy uczestników, przekazywana wiedza bezpośrednio przekłada się na polepszenie efektów pracy.
Miejsce prowadzenia zajęć: sala szkoleniowa Centrum Szkoleń i Innowacji Sp. z o.o. w Lublinie, Al. Racławickie 8 lok. 18A (II p., winda B), położona w centrum Lublina wyposażona w stoliki, krzesła, tablicę interaktywną, flipchart. Sala klimatyzowana, przystosowana do prowadzenia zajęć, spełnia wymogi bezpieczeństwa, akustyczne, oświetleniowe, sanitarne i grzewcze.
Uczestnicy szkolenia otrzymają:
- materiały szkoleniowe (skrypt oraz materiały pomocnicze), notes, długopis, teczka szkoleniowa
- certyfikat ukończenia szkolenia.
Zgłoszenia prosimy przesyłać faxem/pocztą z podpisem i pieczątką osoby decyzyjnej. Zgłoszenie przesłane e-mailem ma formę wstępnej rezerwacji. Potwierdzenie i szczegółowe informacje organizacyjne wysyłamy zgłoszonym uczestnikom 7 dni przed szkoleniem. Faktura VAT wysyłana jest poczta tradycyjną. W przypadku rezygnacji z udziału w szkoleniu-zwrotu całości kwoty dokonujemy na podstawie pisemnej lub telefonicznej informacji do 10 dni przed szkoleniem.