strona główna | mapa serwisu | kontakt

Witamy na stronie Centrum Szkoleń i Innowacji

Centrum Szkoleń i Innowacji sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest firmą doradczo-szkoleniową o ogólnopolskim zasięgu. Prowadzimy szeroko pojętą działalność szkoleniową. Współpracujemy z profesjonalnym zespołem trenerów, dzięki czemu możemy zaoferować szeroki zakres usług na najwyższym poziomie. Oferujemy kompleksową obsługę w zakresie procesu pozyskiwania dotacji unijnych. Specjalizujemy się w przygotowywaniu wniosków o dofinansowanie projektów szkoleniowo-doradczych oraz inwestycyjnych. Naszymi klientami są liderzy kluczowych sektorów gospodarki, dynamicznie rozwijające się mikro, małe i średnie przedsiębiorstwa oraz instytucje administracji państwowej i samorządowej.

     

Wyszukaj Szkolenie

Projektowanie stron www

Kategoria informatyczne
Typ szkolenia szkolenie otwarte
Miejsce Lublin
Termin 2018-05-16
Cena 360 PLN/os.
Szkolenie skierowane jest do:

Szkolenie skierowane jest do osób ze znajomością obsługi komputera zainteresowanych stworzeniem własnej strony WWW lub pragnących zdobyć podstawową wiedzę niezbędną do wykonywania zawodu front - end developer. Zapraszamy również osoby, które w ramach pracy zawodowej mają obowiązek opieki, modyfikacji lub stworzenia firmowej strony WWW.

W trakcie kursu uczestnicy opanują umiejętność pisania stron WWW i dowiedzą się jak wykorzystywać język HTML, oraz pozna zasady wykorzystania kaskadowych arkuszy stylów: CSS, służących do formatowania elementów stron. Przedstawione też zostaną podstawy JS modyfikującego zawartość strony.

Cel szkolenia:

Celem szkolenia jest nabycie wiedzy i umiejętności praktycznych podnoszących kwalifikacje zawodowe z zakresu tworzenia i modyfikacji stron www.

Program szkolenia:

Program szkolenia:

 1. Struktura klasycznej strony WWW.
 2. Komunikacja klient – serwer.
 3. Co to jest PHP, SQL, HTML, CSS i JS?
 4. Aplikacje ułatwiające tworzenie stron WWW.
 5. Systemy CMS – Joomla, Wordpress.
 6. Znaczniki HTML.
 7. Podstawy CSS.
 8. Podstawy JS.
 9. Obsługa serwera - DirecAdmin.
 10. Generowanie kodu na serwerze – PHP i SQL.
 11. Przygotowanie obrazów na potrzeby stron WWW.
 12.  Publikowanie serwisu WWW w sieci.

Czas trwania szkolenia – 40 godzin edukacyjnych.

Zakres szkolenia: Szkolenie obejmuje zagadnienia z zakresu tworzenia stron www na potrzemy firmy lub własne, wykorzystywania języka HTML oraz kaskadowych arkuszy stylów CSS przy projektowaniu stron www.

Metodyka szkolenia:

Szkolenie prowadzone jest z wykorzystaniem nowoczesnych metod dydaktycznych:

 • wykład informacyjny,
 • ćwiczenia praktyczne,
 • obsługa programów komputerowych,
 • pokaz multimedialny.
Prowadzacy:

Absolwent Politechniki Lubelskiej w Lublinie – mgr inż. Z dziedziny metodyki nauczania oprogramowania w Java. Od 2006 r.  wykładowca/ trener  współpracujący z firmami szkoleniowymi w zakresie prowadzenia szkoleń z tematyki projektowania stron www. Od 2011 r. programista/ grafik w zakresie prowadzenia projektów informatycznych, programowania w PHP/JS/SQL oraz VBA T-SQL, wdrażania projektów i tworzenia grafiki komputerowej. 

 

 

 

Organizacja:

Czas trwania szkolenia dla jednej grupy: 40 godzin edukacyjnych (tj. 8 spotkań po 5 godzin edukacyjnych dziennie, 2 razy w tygodniu, w godzinach między 16.00 a 20.00).

Szkolenie prowadzone jest w formie mini – wykładu oraz ćwiczeń praktycznych z wykorzystaniem programów komputerowych rozwijających umiejętności uczestników z zakresu wykorzystywania dostępnych narzędzi przy projektowaniu stron www. Szczegółowe terminy zajęć (np. dni, godziny) ustalane będą z zainteresowanymi przed rozpoczęciem szkolenia podczas spotkania organizacyjnego.


Miejsce prowadzenia zajęć: 

Sala komputerowa Centrum Szkoleń i Innowacji Sp. z o.o. w Lublinie, Al. Racławickie 8 lok. 18A (II p., winda B), położona w centrum Lublina wyposażona w stoliki, krzesła, tablicę interaktywną, flipchart, w pełni wyposażone stanowiska komputerowe. Sala klimatyzowana, przystosowana do prowadzenia zajęć, spełnia wymogi bezpieczeństwa, akustyczne, oświetleniowe, sanitarne i grzewcze.


Uczestnicy szkolenia otrzymują:

 • materiały szkoleniowe (skrypt oraz materiały pomocnicze), notes, długopis, teczka szkoleniowa
 • certyfikat ukończenia szkolenia.


Zgłoszenia prosimy przesyłać faxem/pocztą z podpisem i pieczątką osoby decyzyjnej. Zgłoszenie przesłane e-mailem ma formę wstępnej rezerwacji Potwierdzenie i szczegółowe informacje organizacyjne wysyłamy zgłoszonym uczestnikom 7 dni przed szkoleniem. Faktura VAT wysyłana jest poczta tradycyjną. W przypadku rezygnacji z udziału w szkoleniu-zwrotu całości kwoty dokonujemy na podstawie pisemnej lub telefonicznej informacji do 10 dni przed szkoleniem.

wstecz