Aktualności

03.04.2024

Rozpoczęliśmy rekrutację do nowych projektów szkoleniowych!

Z przyjemnością pragniemy poinformować, iż od kwietnia rozpoczęliśmy rekrutację do kilku nowych projektów szkoleniowych. Projekt „Siła Kobiet – od bierności do aktywności” realizowany jest na terenie woj. mazowieckiego. Do udziału zapraszamy bierne zawodowo kobiety. W projekcie zaplanowane są takie formy wsparcia jak: diagnoza predyspozycji zawodowych, wsparcie pomostowe, szkolenia z zakresu kompetencji cyfrowych oraz szkolenia zawodowe […]

22.07.2024

9 Najlepszych Miejsc do Szukania Pracy w 2024 Roku

Poszukiwanie pracy może być wyzwaniem, ale znając odpowiednie miejsca, możemy znacznie zwiększyć swoje szanse na znalezienie idealnej oferty. Oto dziewięć najefektywniejszych źródeł, które warto wziąć pod uwagę: Zmieniające się trendy w poszukiwaniu pracy W ostatnich latach zauważalny jest trend rosnącej popularności platform internetowych i aplikacji mobilnych do poszukiwania pracy. Dzięki nim kandydaci mogą w łatwy […]

19.07.2024

Jak Uniknąć Najczęstszych Błędów w CV

Czy Twoje CV pozostaje bez odpowiedzi mimo wysyłania wielu aplikacji? Poznaj najczęstsze błędy, które mogą zniechęcać rekruterów, i dowiedz się, jak ich unikać dzięki poradom ekspertów HR. Zwiększ swoje szanse na zdobycie wymarzonej pracy już teraz!

18.06.2024

Rozpoczęliśmy realizację projektu w woj. podkarpackim.

Projekt „Wejdź na wyższy poziom zarządzania” skierowany jest do PRACODAWCÓW I PRACOWNIKÓW MMŚP z województwa podkarpackiego. W ramach projektu oferujemy BEZPŁATNIE: Dodatkowo zapewniamy podręczniki, materiały szkoleniowe oraz catering. Szczegóły: Adres: ul. Wincentego Pola 18, 35-021 Rzeszów Tel.: (+48) 505 446 318 E-mail: wyzszypoziom@csi.info.pl Więcej informacji: www.wyzszypoziom.eu Serdecznie zapraszamy do udziału!

29.04.2024

2 maja

Pragniemy poinformować, iż w dniu 2 maja 2024 r. nasze biura będą nieczynne.

04.04.2024

Targi projektów regionalnych Funduszy Europejskich 2024

W dniu 3 kwietnia 2024 r. mieliśmy przyjemność występować w roli wystawcy na Pierwszych Targach projektów regionalnych Funduszy Europejskich 2024 organizowanych przez Wojewódzki Urząd Pracy w Lublinie. Serdecznie dziękujemy za tak duże zainteresowanie naszymi projektami, mamy nadzieję, że spotkamy się z Państwem niedługo w salach szkoleniowych! Zapraszamy do zapoznania się z fotorelacją z tego wydarzenia!

26.03.2024

Wesołych Świąt!

Z okazji zbliżających się Świąt Wielkanocnych składamy najserdeczniejsze życzenia: dużo zdrowia, radości, smacznego jajka, mokrego dyngusa, mnóstwo wiosennego słońca oraz samych sukcesów i wszelkiej pomyślności w życiu zawodowym i prywatnym. Wesołego Alleluja od zespołu Centrum Szkoleń i Innowacji Sp. z o.o.!