Aktualności

03.04.2024

Rozpoczęliśmy rekrutację do nowych projektów szkoleniowych!

Z przyjemnością pragniemy poinformować, iż od kwietnia rozpoczęliśmy rekrutację do kilku nowych projektów szkoleniowych. Projekt „Siła Kobiet – od bierności do aktywności” realizowany jest na terenie woj. mazowieckiego. Do udziału zapraszamy bierne zawodowo kobiety. W projekcie zaplanowane są takie formy wsparcia jak: diagnoza predyspozycji zawodowych, wsparcie pomostowe, szkolenia z zakresu kompetencji cyfrowych oraz szkolenia zawodowe […]

04.04.2024

Targi projektów regionalnych Funduszy Europejskich 2024

W dniu 3 kwietnia 2024 r. mieliśmy przyjemność występować w roli wystawcy na Pierwszych Targach projektów regionalnych Funduszy Europejskich 2024 organizowanych przez Wojewódzki Urząd Pracy w Lublinie. Serdecznie dziękujemy za tak duże zainteresowanie naszymi projektami, mamy nadzieję, że spotkamy się z Państwem niedługo w salach szkoleniowych! Zapraszamy do zapoznania się z fotorelacją z tego wydarzenia!

26.03.2024

Wesołych Świąt!

Z okazji zbliżających się Świąt Wielkanocnych składamy najserdeczniejsze życzenia: dużo zdrowia, radości, smacznego jajka, mokrego dyngusa, mnóstwo wiosennego słońca oraz samych sukcesów i wszelkiej pomyślności w życiu zawodowym i prywatnym. Wesołego Alleluja od zespołu Centrum Szkoleń i Innowacji Sp. z o.o.!

26.03.2024

29 marca 2024 r. biura nieczynne

Informujemy, iż w piątek 29 marca 2024 r. nasze biuro główne w Lublinie oraz biura regionalne będą nieczynne.

22.03.2024

Oferta Pracy

W związku z rozpoczęciem realizacji kolejnego projektu szkoleniowego poszukujemy Specjalisty/Specjalistki ds. finansowych projektu w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego Plus (EFS+). Szczegóły oferty znajdziesz TUTAJ.

04.03.2024

Zatrudnimy Menedżerkę/Menedżera projektu UE w Radomiu

Poszukujemy doświadczonego i zaangażowanego Menedżera Projektu/Kierownika Projektu, który będzie odpowiedzialny za skuteczne zarządzanie projektami realizowanymi w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego Plus (EFS+). Jeśli jesteś osobą dobrze zorganizowaną, kreatywną i gotową podjąć wyzwanie, zapraszamy do aplikowania! Szczegóły dotyczące ofert znajdziesz TUTAJ.

26.01.2024

Poszukujemy TRENERÓW/TRENEREK

W związku z realizacją nowego projektu szkoleniowego poszukujemy Trenerów/Trenerek szkoleń komputerowych. Szczegółowe informacje znajdziesz TUTAJ.