Aktualności

11.09.2018

Dokumenty zgłoszeniowe do projektu „Przedsiębiorcza Lubelszczyzna”

Zachęcamy do zapoznania się z dokumentami związanymi z realizacją projektu „Przedsiębiorcza Lubelszczyzna”.

06.09.2018

Poszukujemy pracownika w Radomiu

W związku z planowanym rozpoczęciem realizacji nowego projektu szkoleniowego na terenie woj. mazowieckiego poszukujemy nowego pracownika na stanowisku Specjalisty ds. organizacji szkoleń. Szczegółowe informacje na temat oferty dostępne są TUTAJ. Serdecznie zachęcamy do aplikowania.

13.08.2018

Poszukujemy nowych pracowników w Lublinie.

W związku z planowanym rozpoczęciem nowych projektów szkoleniowych współfinansowanych ze środków EFS poszukujemy nowych pracowników w Lublinie.

27.07.2018

Poszukujemy Specjalisty ds. organizacji szkoleń w Katowicach

Masz doświadczenie w pracy przy realizacji projektów szkoleniowych i szukasz pracy w Katowicach? Napisz do nas!

26.07.2018

Bezpłatne kształcimy mieszkańców woj. lubelskiego!

Pragniemy poinformować, iż dysponujemy jeszcze wolnymi miejscami w projekcie „Wykwalifikowana Kadra Lubelszczyzny”. Uczestnicy otrzymają bezpłatne wsparcie w zakresie: szkoleń zawodowych (do wyboru: opiekun osoby starszej, specjalista ds. funduszy UE, sprzedawca), staży zawodowych oraz pomocy w znalezieniu nowego zatrudnienia. Do udziału w projekcie zapraszamy bezrobotnych mieszkańców woj. lubelskiego w wieku 30 lat i więcej. Priorytetowo kwalifikowane […]

23.07.2018

Zapraszamy na szkolenie „Ochrona danych osobowych wg RODO”

Podczas szkolenia Uczestnicy zdobędą odpowiednie przygotowanie merytoryczne i praktyczne do wdrożenia niezbędnych zmian i zaplanowania inwestycji związanych z konieczną realizacją obowiązków wynikających z RODO i polskich przepisów prawa.