Kariera

Lublin
07.11.2019

Specjalista ds. pozyskiwania funduszy

Główne obowiązki

  • analiza krajowych oraz Regionalnych Programów Operacyjnych w ramach funduszy europejskich oraz pozostałych dostępnych programów i funduszy pomocowych pod kątem możliwości pozyskania dotacji
  • bieżąca analiza Planów działań, Harmonogramów oraz ogłaszanych naborów w ramach dostępnych Programów i funduszy pomocowych
  • przygotowanie spójnej i racjonalnej koncepcji projektu oraz kompleksowe przygotowanie wniosków aplikacyjnych o dofinansowanie projektów

Wymagania

  • praktyczne doświadczenie w przygotowywaniu wniosków o dofinansowanie projektów w ramach ogólnopolskich i/lub regionalnych programów operacyjnych i/lub innych programów i funduszy pomocowych
  • znajomość podstawowych Aktów prawnych, Zasad oraz Wytycznych regulujących realizację projektów w ramach krajowych i regionalnych programów operacyjnych oraz funduszy pomocowych
  • wykształcenie wyższe
  • bardzo dobra znajomość obsługi komputera (w szczególności pakietu MS Office oraz umiejętność korzystania z Internetu)
  • samodzielność, dokładność i bardzo dobra organizacja pracy
  • wysoki poziom zaangażowania w powierzone obowiązki
  • umiejętność analitycznego myślenia

Oferujemy

  • pracę w oparciu o umowę zlecenie
  • samodzielne stanowisko pracy
  • wsparcie merytoryczne doświadczonego zespołu
  • możliwość pracy w nowoczesnym i komfortowym biurze w centrum Lublina i/lub praca zdalna
  • elastyczny czas pracy

Dołącz plik
usuń