Kariera

Lublin
24.08.2019

Specjalista ds. sprzedaży

Główne obowiązki

  • samodzielna organizacja i prowadzenie procesu sprzedaży szkoleń
  • wyznaczanie celów sprzedaży i ich realizacja
  • aktywne pozyskiwanie nowych Klientów i opieka nad obecnymi
  • rozwijanie i utrzymywanie długotrwałych relacji z Klientami
  • przygotowywanie ofert szkoleniowych dopasowanych do potrzeb Klienta
  • realizacja zadań na poziomie sprzedaży, promocji i organizacji szkoleń

Wymagania

  • min. 2-letnie doświadczenie w kontaktach biznesowych oraz sprzedaży pośredniej i bezpośredniej
  • samodzielność, orientacja na osiąganie wyznaczonego celu oraz nastawienie na rozwiązywanie problemów
  • swoboda w korzystaniu z narzędzi dedykowanych procesom sprzedaży
  • wysoka kultura osobista i silna etyka pracy
  • dodatkowym atutem będzie znajomość branży szkoleniowej

Oferujemy

  • stabilną pracę w firmie z 10-letnim doświadczeniem
  • wynagrodzenie uzależnione od efektów pracy: stała pensja + atrakcyjna prowizja
  • umowę o pracę lub inną forma zatrudnienia – do ustalenia
  • przyjazną atmosferę i wsparcie przełożonych oraz współpracowników
  • możliwość realnego wpływu na organizację procesu sprzedaży oraz kształt oferty szkoleniowej

Dołącz plik
usuń