Kariera

Katowice
08.02.2023

Trener/ka z zakresu KSIĘGOWOŚCI i KADR I PŁAC

Główne obowiązki

Przeprowadzenie w KATOWICACH szkolenia z zakresu księgowości z elementami kadr i płac w okresie luty-marzec 2023 r. Uczestnikami szkolenia będą niepracujące osoby dorosłe.

Siatka godzinowa:

  1. 6 dni szkoleniowych z zakresu księgowości (48 godzin dla 1 grupy – 96 godzin łącznie dla 2 grup);
  2. 4 dni szkoleniowe z zakresu kadr i płac (łącznie 32 godziny dla 1 grupy- 64 godziny łącznie dla 2 grup).

Wymagania

  •  wykształcenie wyższe/zawodowe z tematyki „Księgowość z elementami kadr i płac” lub inne certyfikaty/zaświadczenia umożliwiające przeprowadzenie wskazanego szkolenia, oraz
  • 2-letnie doświadczenie zawodowe w obszarze szkolenia z tematyki „Księgowość z elementami kadr i płac” oraz
  • przeprowadzenie minimum 200 godzin wsparcia w obszarze szkoleń z tematyki „Księgowość z elementami kadr i płac”.

Oferujemy

Zatrudnienie na podstawie umowy zlecenia.

    Dołącz plik
    usuń