Aktualności

07.09.2020

Nowe projekty szkoleniowe.

Z przyjemnością informujemy, iż od września 2020 roku rozpoczęliśmy realizację trzech nowych projektów szkoleniowych współfinansowanych ze środków UE.

Projekt „Adaptacja do zmian” realizowany jest na terenie woj. lubelskiego. Do udziału zapraszamy mieszkańców Lubelskiego Obszaru Funkcjonalnego (LOF), którzy utracili pracę lub są przewidziani do zwolnienia w najbliższym czasie. Osoby biorące udział w projekcie zostaną objęte kompleksowym programem outplacementowym, na który składać się będzie m.in. poradnictwo psychologiczno-doradcze, pośrednictwo pracy, szkolenia zawodowe (do wyboru: odnawialne źródła energii, pracownik biurowy, kadry i płace, rachunkowość i księgowość, sprzedawca) i językowe oraz staże. Szczegóły: www.adaptacjadozmian.pl.

Projekt „Akademia Kwalifikacji” realizowany jest na terenie woj. świętokrzyskiego. Do udziału zapraszamy osoby mieszkające, pracujące lub uczące się na terenie miast: Staszów, Końskie, Busko-Zdrój, Jędrzejów. W ramach projektu oferujemy bezpłatne szkolenia zawodowe: kosztorysowanie budowlane, spawanie metodą MAG oraz kadry i płace. Szczegóły: www.akademiakwalifikacji.eu.

Projekt „Śląskie Centrum Kompetencji Kluczowych – subregion południowy” realizowany jest na terenie woj. śląskiego. Do udziału zapraszamy osoby pracujące, zatrudnione bądź zamieszkałe na terenie subregionu południowego woj. śląskiego. W ramach projektu oferujemy bezpłatne kursy językowe oraz szkolenia komputerowe. Szczegóły: www.sckk.pl.

Serdecznie zachęcamy do udziału.