Wynajem sal

Max 10
Lublin

Sala czerwona

Nowoczesne laboratorium językowe o powierzchni ok. 23 m2 mieszczące maksymalnie 10 osób w ustawieniu w podkowę. W przypadku tej sali nie ma możliwości zmieniania układu stołów i krzeseł. Sala wyposażona jest w laboratorium językowe ze słuchawkami, rzutnik multimedialny, tablicę interaktywną oraz flipchart, Internet sieciowy i wi-fi. Pomieszczenie jest klimatyzowane oraz posiada dostęp do światła dziennego.

Wyposażenie

Nagłośnienie

Tablica
multimedialna

Rzutnik

Internet
sieciowy

Flipchart

Wi-Fi

Udogodnienia

Klimatyzacja

Dla
niepełno-
sprawnych

Budynek
w centrum

Winda

Opis budynku

Siedziba główna Centrum Szkoleń i Innowacji Sp. z o. o. zlokalizowana jest w ścisłym centrum Lublina. Budynek znajduje się naprzeciwko wejścia do Parku Saskiego, w sąsiedztwie Centrum Spotkania Kultur, blisko deptaka i Starego Miasta. Lokal znajduje się przy jednym z głównych ciągów komunikacyjnych Lublina, zapewniającym dobry dojazd i dostępność komunikacji miejskiej. Budynek dostosowany jest do potrzeb osób niepełnosprawnych.

Catering

W oparciu o współpracę z wieloma renomowanymi restauracjami oraz firmami cateringowymi zapewniamy kompleksową obsługę podczas Państwa szkoleń i spotkań biznesowych. Na życzenie przedstawimy Państwu szczegółowy kosztorys obsługi cateringowej realizowanego przez Państwa spotkania.

Układ

Max 10

Cena

Sala zwykła

40 zł / h brutto

Sala z komputerami

60 zł / h brutto

Zarezerwuj
Max 14
Układ konferencyjny

Sala pomarańczowa

Nowoczesne laboratorium komputerowe o powierzchni ok. 31m2 mieszczące maksymalnie 14 osób w ustawieniu konferencyjnym, z 13 stacjonarnymi stanowiskami komputerowymi. W przypadku tej sali nie ma możliwości zmieniania układu stołów i krzeseł. Sala wyposażona jest w rzutnik multimedialny, tablicę interaktywną oraz flipchart, Internet sieciowy i wi-fi. Pomieszczenie jest klimatyzowane oraz posiada dostęp do światła dziennego.

Sala zwykła 40 zł / h brutto
Sala z komputerami 60 zł / h brutto
Max 45
Układ dowolny

Sala żółta

Jest to nasza największa sala szkoleniowa o powierzchni ok. 50 m2 mogąca pomieścić do 45 osób. Możliwość dowolnego ustawienia stołów i krzeseł przy pracy w grupach i przy korzystaniu z komputerów. Sala wyposażona jest w rzutnik multimedialny, tablicę interaktywną oraz flipchart, Internet sieciowy i wi-fi. Pomieszczenie jest klimatyzowane oraz posiada dostęp do światła dziennego.

Sala zwykła 50 zł / h brutto
Sala z komputerami 70 zł h / brutto
Max 40
Układ dowolny

Sala szara

Niezwykle komfortowa sala szkoleniowa zaaranżowana w stonowanej kolorystyce licząca ok. 44 m2 powierzchni. Możliwość dowolnego ustawienia stołów i krzeseł przy pracy w grupach i przy korzystaniu z komputerów. Sala wyposażona jest w rzutnik multimedialny, tablicę interaktywną oraz flipchart, Internet sieciowy i wi-fi. Pomieszczenie jest klimatyzowane oraz posiada dostęp do światła dziennego.

Sala zwykła 50 zł / h brutto
Sala z komputerami 70 zł / h brutto
Max 24
Układ dowolny

Sala biała

Nasza najnowsza sala szkoleniowa o powierzchni ok. 25m2 zaaranżowana została w nowoczesnej kolorystyce. Możliwość dowolnego ustawienia stołów i krzeseł przy pracy w grupach i przy korzystaniu z komputerów. Sala wyposażona jest w rzutnik multimedialny, tablicę interaktywną, flipchart, oraz Internet sieciowy i wi-fi. Pomieszczenie jest klimatyzowane oraz posiada dostęp do światła dziennego. Dodatkowym atutem jest niebanalny widok z okna, które wychodzi wprost na industrialne patio łączące budynek z Lubelskim Centrum Konferencyjnym.

Sala zwykła 50 zł / h brutto
Sala z komputerami 70 zł / h brutto
Max 25
Układ dowolny

Sala niebieska

Komfortowa sala szkoleniowa o powierzchni ok. 32 m2 mieszcząca maksymalnie 25 osób. Możliwość dowolnego ustawienia stołów i krzeseł przy pracy w grupach i przy korzystaniu z komputerów. Sala wyposażona jest w rzutnik multimedialny, tablicę interaktywną oraz flipchart, Internet sieciowy i wi-fi. Pomieszczenie jest klimatyzowane oraz posiada dostęp do światła dziennego.

Sala zwykła 40 zł / h brutto
Sala z komputerami 60 zł / h brutto