Kalendarium szkoleń

10.01.2022 - 10.04.2022

Typ bezpłatne
Kategoria kompetencje osobiste
Miejsce Katowice/online

Grafika komputerowa/Kompetencje cyfrowe

Naucz się podstaw grafiki – weź udział w kursie z grafiki komputerowej.

 

Szkolenie skierowane jest do osób 18+ pracujących z subregionu centralnego województwa śląskiego.

 

Nawet jeśli nie jesteś projektantem, wiedza na temat grafiki może Ci się przydać w bardzo wielu sytuacjach. Kiedy umiesz radzić sobie z typografią, dobieraniem kolorów, czy kompozycją, możesz tworzyć ciekawsze prezentacje, raporty, grafiki do social media, czy chociażby własne CV. Więcej zadań graficznych możesz wykonać samodzielnie.

 

Krok po kroku nauczysz się jak wykorzystać darmowe i łatwe w obsłudze narzędzia oraz jakich prostych reguł się trzymać, żeby Twoje projekty wyglądały estetycznie. Dowiesz się jak projektować takie materiały, jak np. infografiki, prezentacje, czy reklamy w social media.

 

Ten kurs da Ci samodzielność i pewność siebie w temacie grafiki. Otrzymasz gotowe, przetestowane rozwiązania, które możesz wdrożyć samodzielnie.

 

Kurs grafiki jest przeznaczony dla każdego, kto chciałby rozpocząć przygodę z najpopularniejszymi w branży kreatywnej aplikacjami graficznymi Adobe PhotoShop, Adobe Illustrator, Corel Draw, GIMP, InkScape, Paint, które od lat wyznaczają i kreują trendy rozwoju oprogramowania graficznego na światowym rynku. Na zajęciach są także mile widziane osoby, które znają już programy, ale chcą poznać metody pracy profesjonalnych grafików.

 

Szkolenia realizowane zarówno stacjonarnie (w salach szkoleniowych w Katowicach) jak i w formie online (w czasie rzeczywistym)

Kurs będzie trwał 120 godzin. Planowane rozpoczęcie październik 2021 od poniedziałku do piątku w godzinach 17:00-21:30 oraz soboty w godzinach 8:00-14:30. Dokładna data rozpoczęcia będzie znana po zebraniu całej grupy.

KOMPETENCJE CYFROWE

 

TEORIA GRAFIKI KOMPUTEROWEJ

 

GRAFIKA RASTROWA

 

GRAFIKA WEKTOROWA

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Szkolenie prowadzi trener posiadający wykształcenie wyższe informatyczne oraz wieloletnie doświadczenie w prowadzeniu szkoleń z grafiki komputerowej.

Wszystko co wie na temat projektowania, od kilku lat przekazuje innym na kursach i szkoleniach.

Szkolił pracowników dużych firm, przedsiębiorców, studentów, urzędników. Na dziesiątkach szkoleń wiele razy uczył jak można szybko opanować podstawy grafiki.

Chcesz zapisać się na szkolenie?  Masz jakieś pytania? Prześlij do nas formularz zgłoszeniowy. Informacje można także uzyskać pod numerem  510 815 117 lub klikając w ten LINK.