Wynajem sal

Dysponujemy nowoczesnymi i w pełni wyposażonymi salami szkoleniowymi w Lublinie i Katowicach

Nasze sale to doskonała przestrzeń do przeprowadzania szkoleń, prelekcji i spotkań biznesowych. Każda sala jest klimatyzowana, posiada dostęp do światła dziennego oraz jest dostosowana do potrzeb osób niepełnosprawnych. Istnieje możliwość organizacji cateringu.

Pełne wyposażenie

Klimatyzacja

Światło dzienne

Catering

  • Lublin
  • Katowice
Max 14
Układ konferencyjny

Sala pomarańczowa

Nowoczesne laboratorium komputerowe o powierzchni ok. 31m2 mieszczące maksymalnie 14 osób w ustawieniu konferencyjnym, z 13 stacjonarnymi stanowiskami komputerowymi. W przypadku tej sali nie ma możliwości zmieniania układu stołów i krzeseł. Sala wyposażona jest w rzutnik multimedialny, tablicę interaktywną oraz flipchart, Internet sieciowy i wi-fi. Pomieszczenie jest klimatyzowane oraz posiada dostęp do światła dziennego.

Sala zwykła 40 zł / h brutto
Sala z komputerami 60 zł / h brutto
Max 25
Układ dowolny

Sala zielona

Komfortowa sala szkoleniowa o powierzchni ok. 30 m2 mieszcząca maksymalnie 25 osób. Możliwość dowolnego ustawienia stołów i krzeseł przy pracy w grupach i przy korzystaniu z komputerów. Sala wyposażona jest w rzutnik multimedialny, tablicę interaktywną oraz flipchart, Internet sieciowy i wi-fi. Pomieszczenie jest klimatyzowane oraz posiada dostęp do światła dziennego.

Sala zwykła 45 zł / h brutto
Sala z komputerami 60 zł / h brutto
Max 10
Układ w podkowę

Sala czerwona

Nowoczesne laboratorium językowe o powierzchni ok. 23 m2 mieszczące maksymalnie 10 osób w ustawieniu w podkowę. W przypadku tej sali nie ma możliwości zmieniania układu stołów i krzeseł. Sala wyposażona jest w laboratorium językowe ze słuchawkami, rzutnik multimedialny, tablicę interaktywną oraz flipchart, Internet sieciowy i wi-fi. Pomieszczenie jest klimatyzowane oraz posiada dostęp do światła dziennego.

Sala zwykła 40 zł / h brutto
Sala z komputerami 60 zł / h brutto
Max 25
Układ dowolny

Sala niebieska

Komfortowa sala szkoleniowa o powierzchni ok. 32 m2 mieszcząca maksymalnie 25 osób. Możliwość dowolnego ustawienia stołów i krzeseł przy pracy w grupach i przy korzystaniu z komputerów. Sala wyposażona jest w rzutnik multimedialny, tablicę interaktywną oraz flipchart, Internet sieciowy i wi-fi. Pomieszczenie jest klimatyzowane oraz posiada dostęp do światła dziennego.

Sala zwykła 40 zł / h brutto
Sala z komputerami 60 zł / h brutto
Max 40
Układ dowolny

Sala szara

Niezwykle komfortowa sala szkoleniowa zaaranżowana w stonowanej kolorystyce licząca ok. 44 m2 powierzchni. Możliwość dowolnego ustawienia stołów i krzeseł przy pracy w grupach i przy korzystaniu z komputerów. Sala wyposażona jest w rzutnik multimedialny, tablicę interaktywną oraz flipchart, Internet sieciowy i wi-fi. Pomieszczenie jest klimatyzowane oraz posiada dostęp do światła dziennego.

Sala zwykła 50 zł / h brutto
Sala z komputerami 70 zł / h brutto
Max 45
Układ dowolny

Sala żółta

Jest to nasza największa sala szkoleniowa o powierzchni ok. 50 m2 mogąca pomieścić do 45 osób. Możliwość dowolnego ustawienia stołów i krzeseł przy pracy w grupach i przy korzystaniu z komputerów. Sala wyposażona jest w rzutnik multimedialny, tablicę interaktywną oraz flipchart, Internet sieciowy i wi-fi. Pomieszczenie jest klimatyzowane oraz posiada dostęp do światła dziennego.

Sala zwykła 50 zł / h brutto
Sala z komputerami 70 zł h / brutto
Max 24
Układ dowolny

Sala biała

Nasza najnowsza sala szkoleniowa o powierzchni ok. 25m2 zaaranżowana została w nowoczesnej kolorystyce. Możliwość dowolnego ustawienia stołów i krzeseł przy pracy w grupach i przy korzystaniu z komputerów. Sala wyposażona jest w rzutnik multimedialny, tablicę interaktywną, flipchart, oraz Internet sieciowy i wi-fi. Pomieszczenie jest klimatyzowane oraz posiada dostęp do światła dziennego. Dodatkowym atutem jest niebanalny widok z okna, które wychodzi wprost na industrialne patio łączące budynek z Lubelskim Centrum Konferencyjnym.

Sala zwykła 50 zł / h brutto
Sala z komputerami 70 zł / h brutto
Max 25
Układ dowolny

Sala Sokolska 65

Położona na parterze sala szkoleniowa może pomieścić max. 25 osób. Możliwość dowolnego ustawienia stołów i krzeseł. W sali dostępne są rzutnik multimedialny, tablica multimedialna oraz flipchart. Pomieszczenie jest klimatyzowane i posiada dostęp do światła dziennego.

Sala zwykła 40 zł / h brutto
Sala z komputerami 60 zł / h brutto